23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З 2018 року на Вінниччині діятиме Програма розвитку місцевого самоврядування Роздрукувати

В ході засідання 27 чергової сесії обласної Ради депутати затвердили проект рішення «Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018-2022 роки». Зазначеною програмою передбачено  формування передумов та створення дієвого інструментарію для розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області, а також підвищення ефективності роботи місцевих рад усіх рівнів.

Програма розроблена відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Європейської Хартії місцевого самоврядування, ратифікованої Законом України від 15 липня 1997 року, розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 року № 333-р ,,Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”, Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням 38 сесії 6 скликання від 24 червня 2015 року № 893 і спрямована на подальший розвиток самоврядування у Вінницькій області, як важливої складової підвищення ефективності публічного управління та становлення громадянського суспільства.

Реалізація програми забезпечить виконання низки завдань: підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування області в умовах проведення реформи з децентралізації; підвищить якість адміністративних та управлінських послуг, які надають органи місцевого самоврядування; створить умови для активізації процесів соціально-економічного розвитку територіальних громад області; забезпечить умови для ефективного та взаємовигідного співробітництва органів місцевого самоврядування області; створить ефективні механізми підвищення фахового рівня, вмінь, навичок посадових осіб органів місцевого самоврядування та підвищить ефективність управління об’єктами комунальної власності.

Фінансування Програми здійснюється відповідно до чинного законодавства України за рахунок коштів обласного бюджету, інших місцевих бюджетів, інших джерел, незаборонених чинним законодавством.

 

 

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 14:18
Оновлено: 20 грудня 2017 року, 14:28
Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація