17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

З 21-ю річницею Конституції України подолян привітали керівники області Роздрукувати

28 червня щорічно в Україні святкують День Конституції,  свято Основного Закону нашої держави. Напередодні відзначення 21-ї річниці Конституції України подолян привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Урочистості розпочалися виконанням Державного гімну України академічним міським камерним хором «Вінниця» під керівництвом народного артиста України Віталія Газінського.

Ведучий заходу запросив від імені усіх вінничан покласти гірлянди до місць, які символізують пам'ять про українських героїв та учасників визвольних подій.  

У вітальних словах, які звучали в ході проведення урочистих заходів, йшлося про те, що саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою.

Керівник найвищого самоврядного органу Анатолій Олійник розпочав вітальний виступ із слів французького філософа та політика Жосефа де Местра, який сказав: «Конституція, складена для всіх народів, не підійде до жодного».

Україна, це та держава, яка мала першу козацьку Конституцію Пилипа Орлика і мріється, аби на нашій землі, де вона була створена, Конституція була сильнішою,  – сказав Анатолій Дмитрович. – Багато залежить і від нас, саме в розрізі того, що ми маємо бути прикладом відповідальності, служінню народу, ми маємо займати активну позицію в захисті прав та свобод громад області. Сьогодні проходить процес децентралізації, який вимагає вдосконалення конституційного регулювання прав, свобод та обов’язків  людини і громадянина.     

Анатолій Олійник  побажав всім присутнім бути в єдності та докладати максимум зусиль для збереження миру і утвердження України як демократичної європейської держави.

– Нехай у день національного свята в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню України, – сказав Анатолій Дмитрович під час вітального виступу.

В ході урочистостей кращих вінничан – працівників і управлінців різних галузей, представників бізнесу та творчої інтелігенції, учасників АТО і волонтерів керівники обласної й міської влади нагородили державними нагородами і Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 15:00 Переглядів: 719

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація