21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

З 21-ю річницею Конституції України подолян привітали керівники області Роздрукувати

28 червня щорічно в Україні святкують День Конституції,  свято Основного Закону нашої держави. Напередодні відзначення 21-ї річниці Конституції України подолян привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Урочистості розпочалися виконанням Державного гімну України академічним міським камерним хором «Вінниця» під керівництвом народного артиста України Віталія Газінського.

Ведучий заходу запросив від імені усіх вінничан покласти гірлянди до місць, які символізують пам'ять про українських героїв та учасників визвольних подій.  

У вітальних словах, які звучали в ході проведення урочистих заходів, йшлося про те, що саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою.

Керівник найвищого самоврядного органу Анатолій Олійник розпочав вітальний виступ із слів французького філософа та політика Жосефа де Местра, який сказав: «Конституція, складена для всіх народів, не підійде до жодного».

Україна, це та держава, яка мала першу козацьку Конституцію Пилипа Орлика і мріється, аби на нашій землі, де вона була створена, Конституція була сильнішою,  – сказав Анатолій Дмитрович. – Багато залежить і від нас, саме в розрізі того, що ми маємо бути прикладом відповідальності, служінню народу, ми маємо займати активну позицію в захисті прав та свобод громад області. Сьогодні проходить процес децентралізації, який вимагає вдосконалення конституційного регулювання прав, свобод та обов’язків  людини і громадянина.     

Анатолій Олійник  побажав всім присутнім бути в єдності та докладати максимум зусиль для збереження миру і утвердження України як демократичної європейської держави.

– Нехай у день національного свята в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню України, – сказав Анатолій Дмитрович під час вітального виступу.

В ході урочистостей кращих вінничан – працівників і управлінців різних галузей, представників бізнесу та творчої інтелігенції, учасників АТО і волонтерів керівники обласної й міської влади нагородили державними нагородами і Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 15:00 Переглядів: 567

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація