Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

З аеропорту «Вінниця» розпочались регулярні авіарейси до Тель-Авіву Роздрукувати

19 березня з аеропорту «Вінниця» вилетів перший літак за регулярним рейсом «Вінниця – Тель-Авів», здійснений авіакомпанією «YANAIR». В церемонії урочистого відкриття авіарейсу взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов. Керівники області та міста перерізали червону стрічку, відкривши для вінничан ще одне «вікно» у світ.

– Приємно, що сьогодні, в цей непростий для країни час, Вінниччина вкотре демонструє рівень стабільності в плані розвитку економіки. Відкриття нинішнього рейсу – це своєрідне «вікно» у світ. І я переконаний, що цей проект буде мати своє продовження, – висловив впевненість голова ОДА Анатолій Олійник.

У приміщеннях аеропорту завершені ремонтні роботи, необхідні для створення належних умов для пасажирів та працівників підприємства. Виконано всі основні завдання до відкриття першого рейсу до Тель-Авіва – підготовлений зал прильоту, створено приміщення для прикордонної служби. За словами керівництва, наступним етапом буде створення належних умов для роботи митної служби.

– В минулому році аеропорт «Вінниця» був переданий з комунальної власності області у комунальну власність міста. Тому нинішня подія – це спільна заслуга обласної та міської влади. Бо, незважаючи на економічні труднощі, щороку не менше 2 млн. грн. перераховувалось на потреби аеропорту. І сьогодні, завдяки ентузіазму керівництва та колективу цього підприємства, ми, відкриваючи цей рейс, започатковуємо новий рівень культури, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Керівники обласної та міської влади подякували власнику авіакомпанії за співпрацю і висловили сподівання, що завдяки новим авіасполученням, покращиться інвестиційна та туристична привабливість нашого краю.

Як повідомив голова правління авіакомпанії YANAIR Олексій Янчук, на перший рейс з Вінниці до Тель-Авіву куплено більше сотні квитків. Регулярні авіарейси здійснюватимуться щосереди кожного тижня.

Тривалість польоту становитиме близько трьох годин. Виліт із Вінниці – об 11:30. Зворотній виліт з Тель-Авіву за розкладом – о 16:00. За потреби, частоту авіарейсів буде збільшено.

У перспективних планах авіакомпанії «YANAIR» – відновлення польотів до Москви, а також відкриття авіарейсів до Туреччини та Польщі.

 

Довідка:

Квитки на рейс «Вінниця – Тель-Авів» продаватимуться у всіх авіакасах міста та інтернет-системах бронювання квитків. Також відкрита авіакаса в приміщенні Вінницької Вежі.

Ціна квитка складає 1516 грн. Ціна може змінюватися, відповідно до змін курсу валюти.

 

Повернутись Створено: 19 березня 2014 року, 18:06 Переглядів: 1898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація