23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З аеропорту «Вінниця» розпочались регулярні авіарейси до Тель-Авіву Роздрукувати

19 березня з аеропорту «Вінниця» вилетів перший літак за регулярним рейсом «Вінниця – Тель-Авів», здійснений авіакомпанією «YANAIR». В церемонії урочистого відкриття авіарейсу взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов. Керівники області та міста перерізали червону стрічку, відкривши для вінничан ще одне «вікно» у світ.

– Приємно, що сьогодні, в цей непростий для країни час, Вінниччина вкотре демонструє рівень стабільності в плані розвитку економіки. Відкриття нинішнього рейсу – це своєрідне «вікно» у світ. І я переконаний, що цей проект буде мати своє продовження, – висловив впевненість голова ОДА Анатолій Олійник.

У приміщеннях аеропорту завершені ремонтні роботи, необхідні для створення належних умов для пасажирів та працівників підприємства. Виконано всі основні завдання до відкриття першого рейсу до Тель-Авіва – підготовлений зал прильоту, створено приміщення для прикордонної служби. За словами керівництва, наступним етапом буде створення належних умов для роботи митної служби.

– В минулому році аеропорт «Вінниця» був переданий з комунальної власності області у комунальну власність міста. Тому нинішня подія – це спільна заслуга обласної та міської влади. Бо, незважаючи на економічні труднощі, щороку не менше 2 млн. грн. перераховувалось на потреби аеропорту. І сьогодні, завдяки ентузіазму керівництва та колективу цього підприємства, ми, відкриваючи цей рейс, започатковуємо новий рівень культури, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Керівники обласної та міської влади подякували власнику авіакомпанії за співпрацю і висловили сподівання, що завдяки новим авіасполученням, покращиться інвестиційна та туристична привабливість нашого краю.

Як повідомив голова правління авіакомпанії YANAIR Олексій Янчук, на перший рейс з Вінниці до Тель-Авіву куплено більше сотні квитків. Регулярні авіарейси здійснюватимуться щосереди кожного тижня.

Тривалість польоту становитиме близько трьох годин. Виліт із Вінниці – об 11:30. Зворотній виліт з Тель-Авіву за розкладом – о 16:00. За потреби, частоту авіарейсів буде збільшено.

У перспективних планах авіакомпанії «YANAIR» – відновлення польотів до Москви, а також відкриття авіарейсів до Туреччини та Польщі.

 

Довідка:

Квитки на рейс «Вінниця – Тель-Авів» продаватимуться у всіх авіакасах міста та інтернет-системах бронювання квитків. Також відкрита авіакаса в приміщенні Вінницької Вежі.

Ціна квитка складає 1516 грн. Ціна може змінюватися, відповідно до змін курсу валюти.

 

Повернутись Створено: 19 березня 2014 року, 18:06 Переглядів: 1862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація