Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З директором музично-драматичного театру ім. М.Садовського продовжено контракт на п’ять років Роздрукувати

Згідно з рішенням сесії обласної Ради від 26 квітня 2018 року № 593  на посаду директора українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського призначено Володимира Лозовського. Із призначенням Володимира Васильовича привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник та вручив йому контракт терміном на 5 років. Також привітали керівника театру директор управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський та заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко.

– Щиро бажаю Вам подальшої конструктивної роботи в колективі, невичерпної сили, творчого натхнення та успіхів в усіх нових справах, – побажав Анатолій Дмитрович.

Володимир Лозовський в свою чергу подякував за привітання та зазначив, що бути керівником Вінницького театру ім. М. Садовського, це не лише велика честь, але й відповідальність.

– За останній час багато чого зроблено, як і в плані реалізації творчих проектів, так і в напрямі зміцнення матеріально-технічної бази театру, – сказав Володимир Васильович. – Але цих результатів однозначно б не було, якби не було підтримки, розуміння й сприяння зі сторони керівництва області та депутатського корпусу. 

Після вручення контракту оглянули приміщення театру, котельню та вентиляційний блок. Вентиляційна система театру зроблена за останніми сучасними нормами, все працює автоматизовано, підігрів та охолодження.

Повернутись Створено: 14 травня 2018 року, 15:43 Переглядів: 603

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація