23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З директором музично-драматичного театру ім. М.Садовського продовжено контракт на п’ять років Роздрукувати

Згідно з рішенням сесії обласної Ради від 26 квітня 2018 року № 593  на посаду директора українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського призначено Володимира Лозовського. Із призначенням Володимира Васильовича привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник та вручив йому контракт терміном на 5 років. Також привітали керівника театру директор управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський та заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко.

– Щиро бажаю Вам подальшої конструктивної роботи в колективі, невичерпної сили, творчого натхнення та успіхів в усіх нових справах, – побажав Анатолій Дмитрович.

Володимир Лозовський в свою чергу подякував за привітання та зазначив, що бути керівником Вінницького театру ім. М. Садовського, це не лише велика честь, але й відповідальність.

– За останній час багато чого зроблено, як і в плані реалізації творчих проектів, так і в напрямі зміцнення матеріально-технічної бази театру, – сказав Володимир Васильович. – Але цих результатів однозначно б не було, якби не було підтримки, розуміння й сприяння зі сторони керівництва області та депутатського корпусу. 

Після вручення контракту оглянули приміщення театру, котельню та вентиляційний блок. Вентиляційна система театру зроблена за останніми сучасними нормами, все працює автоматизовано, підігрів та охолодження.

Повернутись Створено: 14 травня 2018 року, 15:43 Переглядів: 660

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація