Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З директором музично-драматичного театру ім. М.Садовського продовжено контракт на п’ять років Роздрукувати

Згідно з рішенням сесії обласної Ради від 26 квітня 2018 року № 593  на посаду директора українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського призначено Володимира Лозовського. Із призначенням Володимира Васильовича привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник та вручив йому контракт терміном на 5 років. Також привітали керівника театру директор управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський та заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко.

– Щиро бажаю Вам подальшої конструктивної роботи в колективі, невичерпної сили, творчого натхнення та успіхів в усіх нових справах, – побажав Анатолій Дмитрович.

Володимир Лозовський в свою чергу подякував за привітання та зазначив, що бути керівником Вінницького театру ім. М. Садовського, це не лише велика честь, але й відповідальність.

– За останній час багато чого зроблено, як і в плані реалізації творчих проектів, так і в напрямі зміцнення матеріально-технічної бази театру, – сказав Володимир Васильович. – Але цих результатів однозначно б не було, якби не було підтримки, розуміння й сприяння зі сторони керівництва області та депутатського корпусу. 

Після вручення контракту оглянули приміщення театру, котельню та вентиляційний блок. Вентиляційна система театру зроблена за останніми сучасними нормами, все працює автоматизовано, підігрів та охолодження.

Повернутись Створено: 14 травня 2018 року, 15:43 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація