23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З Днем партизанської слави привітали ветеранів Вінницької області Роздрукувати

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Тому, аби віддати належну шану героям-партизанам Другої Світової війни, напередодні цього свята, їх привітали голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та в.о. керуючого справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

            - Відзначення цього свята на державному рівні є визнанням вашого неоціненного вкладу в перемогу у Другій Світовій війні, -  від імені обласної Ради звернувся до присутніх Геннадій Мазур. – День партизанської слави - це свято людей сильних духом, які не шкодували життя, здоров’я і докладали всіх зусиль, щоб сьогодні ми, молоде покоління мали можливість жити і творити добро в нашій незалежній Україні. Хочу вас запевнити, що ми, як депутати обласної Ради, докладемо всіх зусиль, щоб виконуючи державні та обласні програми, забезпечити вам гідне життя.

За героїзм і мужність, виявлені в боротьбі з ворогами було нагороджено Почесними грамотами обласної Ради, облдержадміністрації та міської ради  десятьох партизанів, а також вручено грошові винагороди.

Аби вшанувати пам'ять загиблих побратимів під час Другої Світової війни учасники урочистостей поклали гірлянду до меморіалу Слави.   
На Вінниччині сьогодні проживає понад 90 колишніх партизанів та підпільників.

Повернутись Створено: 21 вересня 2016 року, 17:57 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація