Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З Днем партизанської слави привітали ветеранів Вінницької області Роздрукувати

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Тому, аби віддати належну шану героям-партизанам Другої Світової війни, напередодні цього свята, їх привітали голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та в.о. керуючого справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

            - Відзначення цього свята на державному рівні є визнанням вашого неоціненного вкладу в перемогу у Другій Світовій війні, -  від імені обласної Ради звернувся до присутніх Геннадій Мазур. – День партизанської слави - це свято людей сильних духом, які не шкодували життя, здоров’я і докладали всіх зусиль, щоб сьогодні ми, молоде покоління мали можливість жити і творити добро в нашій незалежній Україні. Хочу вас запевнити, що ми, як депутати обласної Ради, докладемо всіх зусиль, щоб виконуючи державні та обласні програми, забезпечити вам гідне життя.

За героїзм і мужність, виявлені в боротьбі з ворогами було нагороджено Почесними грамотами обласної Ради, облдержадміністрації та міської ради  десятьох партизанів, а також вручено грошові винагороди.

Аби вшанувати пам'ять загиблих побратимів під час Другої Світової війни учасники урочистостей поклали гірлянду до меморіалу Слави.   
На Вінниччині сьогодні проживає понад 90 колишніх партизанів та підпільників.

Повернутись Створено: 21 вересня 2016 року, 17:57 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація