23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З ініціативи Сергія Свитка відбудуться парламентські слухання щодо заборони ГМО Роздрукувати

Про це повідомила голова Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілія Гриневич у відповіді на звернення голови обласної Ради Сергія Свитка до  Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо заборони виробництва, зберігання, транспортування та використання генетично модифікованих організмів в Україні. Парламентські слухання планується провести у першому півріччі 2016 року.

Нагадаємо, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко направив звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо заборони виробництва, зберігання, транспортування та використання генетично модифікованих організмів в Україні.

Це звернення є важливим з огляду на те, що, на думку вчених, генетично модифіковані організми негативно впливають на навколишнє природне середовище  та здоров’я людини, викликаючи безплідність, онкологічні захворювання, цукровий діабет, алергію тощо.

Оскільки не було належного реагування з боку Президента України, Уряду, Верховної Ради України щодо вирішення цієї проблеми, очільник обласної Ради Сергій Свитко повторно скерував звернення керівникам держави,  уряду , парламенту з проханням сприяти ухваленню рішень з метою заборони виробництва, зберігання, транспортування та використання генетично модифікованих організмів в Україні.

Нами вже повідомлялося, що  рішенням 34 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання від 20 березня 2015 року № 837 „Про стан використання  генетично модифікованих організмів на території Вінницької області”, Вінниччину оголошено територією вільною від генетично модифікованих організмів. А 41-а сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання від 29 вересня 2015 року №940 ухвалила „Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання до Президента України,  Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо нормативно – правового регулювання поводження з генетично модифікованими організмами в Україні”.

 Більш детально з текстом відповіді Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України можна ознайомитись нижче.

 

Повернутись Створено: 24 листопада 2015 року, 11:53 Переглядів: 857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація