Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

З керівниками закладів охорони здоров’я підписано контракти Роздрукувати

Фото без опису

3 травня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у спільному засіданні постійних комісій обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації, та з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя.
На розширене засідання також були запрошені начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко та керівники закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад області.
На засіданні розглянули питання про укладення контрактів з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області.
Необхідність розгляду даного питання зумовлена змінами в законодавстві. 7 липня 2011 року був прийнятий Закон України «Про внесення до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення медичної допомоги», який набув чинності з 1 січня 2012 року. У цьому Законі стаття 16 викладена у новій редакції, згідно з якою: „Керівники державних, комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду шляхом укладення з ними контракту”.
Зважаючи на таку норму Закону, 3 березня 2012 року голова обласної Ради видав розпорядження «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області».
На спільному засіданні Ігор Кревський ознайомив присутніх з відповідними нововведеннями в законодавстві, після чого були підписані контракти з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області. Члени постійних комісій погодили укладання контрактів на один рік.

Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація