Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

З керівниками закладів охорони здоров’я підписано контракти Роздрукувати

3 травня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у спільному засіданні постійних комісій обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації, та з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя.
На розширене засідання також були запрошені начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко та керівники закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад області.
На засіданні розглянули питання про укладення контрактів з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області.
Необхідність розгляду даного питання зумовлена змінами в законодавстві. 7 липня 2011 року був прийнятий Закон України «Про внесення до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення медичної допомоги», який набув чинності з 1 січня 2012 року. У цьому Законі стаття 16 викладена у новій редакції, згідно з якою: „Керівники державних, комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду шляхом укладення з ними контракту”.
Зважаючи на таку норму Закону, 3 березня 2012 року голова обласної Ради видав розпорядження «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області».
На спільному засіданні Ігор Кревський ознайомив присутніх з відповідними нововведеннями в законодавстві, після чого були підписані контракти з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області. Члени постійних комісій погодили укладання контрактів на один рік.

Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація