23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З керівниками закладів охорони здоров’я підписано контракти Роздрукувати

3 травня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у спільному засіданні постійних комісій обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації, та з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя.
На розширене засідання також були запрошені начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко та керівники закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад області.
На засіданні розглянули питання про укладення контрактів з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області.
Необхідність розгляду даного питання зумовлена змінами в законодавстві. 7 липня 2011 року був прийнятий Закон України «Про внесення до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення медичної допомоги», який набув чинності з 1 січня 2012 року. У цьому Законі стаття 16 викладена у новій редакції, згідно з якою: „Керівники державних, комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду шляхом укладення з ними контракту”.
Зважаючи на таку норму Закону, 3 березня 2012 року голова обласної Ради видав розпорядження «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області».
На спільному засіданні Ігор Кревський ознайомив присутніх з відповідними нововведеннями в законодавстві, після чого були підписані контракти з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області. Члени постійних комісій погодили укладання контрактів на один рік.

Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація