17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

З керівниками закладів охорони здоров’я підписано контракти Роздрукувати

3 травня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у спільному засіданні постійних комісій обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації, та з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя.
На розширене засідання також були запрошені начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко та керівники закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад області.
На засіданні розглянули питання про укладення контрактів з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області.
Необхідність розгляду даного питання зумовлена змінами в законодавстві. 7 липня 2011 року був прийнятий Закон України «Про внесення до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення медичної допомоги», який набув чинності з 1 січня 2012 року. У цьому Законі стаття 16 викладена у новій редакції, згідно з якою: „Керівники державних, комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду шляхом укладення з ними контракту”.
Зважаючи на таку норму Закону, 3 березня 2012 року голова обласної Ради видав розпорядження «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області».
На спільному засіданні Ігор Кревський ознайомив присутніх з відповідними нововведеннями в законодавстві, після чого були підписані контракти з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області. Члени постійних комісій погодили укладання контрактів на один рік.

Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 945

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація