Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З колективом Бершадського медколеджу депутат обласної Ради обговорив питання функціонування закладу Роздрукувати

Днями у Бершадському медичному коледжі відбулася зустріч колективу закладу із депутатом обласної Ради Володимиром Зарічанським та депутатом Бершадської районної ради Сергієм Лукащуком. Головною причиною зустрічі стало гостре для колективу, студентів та їхніх батьків питання про закриття закладу, або ж реорганізацію його у філію. Це питання має виноситися на найближчу сесію обласної Ради.

У своєму виступі Володимир Зарічанський зазначив, що медичний коледж – це не тільки викладацький склад кваліфікованих працівників, які залишаться без роботи, але й студенти та їхні батьки. Не кожен з них сьогодні має можливість добиратися на навчання у Вінницю, або ж в інші міста області чи України.

– З вирішенням цього питання ми повинні не зволікати та займатися ним комплексно. Ніхто не повинен стояти осторонь. Тільки всі разом маємо можливість отримати позитивний результат від нашої спільної діяльності. – наголосив Володимир Анатолійович.

У виступі депутата також йшлося і про корупцію у стінах закладу та активну боротьбу з цією проблемою.

Володимир Зарічанський закликав усіх присутніх на зустрічі відстоювати свої інтереси. Пообіцяв допомогти і зробити все, що в межах його повноважень, як депутата обласної Ради.

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 11:22
Оновлено: 8 грудня 2017 року, 11:47
Переглядів: 457

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація