23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З колективом Бершадського медколеджу депутат обласної Ради обговорив питання функціонування закладу Роздрукувати

Днями у Бершадському медичному коледжі відбулася зустріч колективу закладу із депутатом обласної Ради Володимиром Зарічанським та депутатом Бершадської районної ради Сергієм Лукащуком. Головною причиною зустрічі стало гостре для колективу, студентів та їхніх батьків питання про закриття закладу, або ж реорганізацію його у філію. Це питання має виноситися на найближчу сесію обласної Ради.

У своєму виступі Володимир Зарічанський зазначив, що медичний коледж – це не тільки викладацький склад кваліфікованих працівників, які залишаться без роботи, але й студенти та їхні батьки. Не кожен з них сьогодні має можливість добиратися на навчання у Вінницю, або ж в інші міста області чи України.

– З вирішенням цього питання ми повинні не зволікати та займатися ним комплексно. Ніхто не повинен стояти осторонь. Тільки всі разом маємо можливість отримати позитивний результат від нашої спільної діяльності. – наголосив Володимир Анатолійович.

У виступі депутата також йшлося і про корупцію у стінах закладу та активну боротьбу з цією проблемою.

Володимир Зарічанський закликав усіх присутніх на зустрічі відстоювати свої інтереси. Пообіцяв допомогти і зробити все, що в межах його повноважень, як депутата обласної Ради.

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 11:22
Оновлено: 8 грудня 2017 року, 11:47
Переглядів: 371

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація