Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

З кращими практиками знайомились представники органів місцевого самоврядування Тульчинського району Роздрукувати

З метою  поширення кращих практик та корисних ініціатив для органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад області, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування продовжує практику проведення ознайомчих візитів до міста Вінниця, яка була започаткована минулого року.

30 липня обласний центр відвідали представники органів місцевого самоврядування Тульчинського району. В сесійній залі обласної Ради їх зустрічали голова обласної Ради, голова Асоціації  органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник та  керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.

– Протягом останніх кількох років було багато зроблено, започатковано ключові державні реформи, в тому числі і для органів місцевого самоврядування. Наша мета – продовжити роботу й надалі розбудовувати громади та шукати шляхи вирішення нагальних проблем. Асоціація органів місцевого самоврядування є тим інструментом, який покликаний допомагати та полегшувати шлях становлення ваших громад, –  сказав Анатолій Дмитрович у вітальному слові.

Віктор Вікалюк ознайомив присутніх з проектами, над якими наразі працює Асоціація, нагадав про роботу групи  експертів при ВОАОМС та наголосив на важливості грантової діяльності. Віктор Васильович акцентував увагу присутніх на роботі сайту ВОАОМС, розповів про його функціонал та показав, де яку інформацію шукати.

– Наш сайт – це той інструмент, який має бути обов’язковим у вашій роботі. Адже ми розміщуємо не лише загальноукраїнські та новини  області, а й здійснюємо моніторинг законодавчих змін, грантових пропозицій, публікуємо методичні рекомендації та видання, а також звітуємо про свою роботу. Ми намагаємось робити все для того, щоб допомогти з вирішенням ваших нагальних питань, тому звертайтеся, консультуйтеся та не забувайте ділитись вашими здобутками, – сказав Віктор Вікалюк.

В другій половині дня самоврядців ознайомили із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Якушинецької ОТГ.

Після офіційної зустрічі для делегації з Тульчинського району провели екскурсію Вінницею, під час якої  гід розповів про основні історичні події з життя міста Вінниця, ознайомив з головними історичними постатями, які проживали в місті та мали значний вплив на формування сучасної Вінниччини.

Повернутись Створено: 31 липня 2019 року, 10:29 Переглядів: 257

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація