Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З кращими практиками знайомились представники органів місцевого самоврядування Тульчинського району Роздрукувати

З метою  поширення кращих практик та корисних ініціатив для органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад області, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування продовжує практику проведення ознайомчих візитів до міста Вінниця, яка була започаткована минулого року.

30 липня обласний центр відвідали представники органів місцевого самоврядування Тульчинського району. В сесійній залі обласної Ради їх зустрічали голова обласної Ради, голова Асоціації  органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник та  керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.

– Протягом останніх кількох років було багато зроблено, започатковано ключові державні реформи, в тому числі і для органів місцевого самоврядування. Наша мета – продовжити роботу й надалі розбудовувати громади та шукати шляхи вирішення нагальних проблем. Асоціація органів місцевого самоврядування є тим інструментом, який покликаний допомагати та полегшувати шлях становлення ваших громад, –  сказав Анатолій Дмитрович у вітальному слові.

Віктор Вікалюк ознайомив присутніх з проектами, над якими наразі працює Асоціація, нагадав про роботу групи  експертів при ВОАОМС та наголосив на важливості грантової діяльності. Віктор Васильович акцентував увагу присутніх на роботі сайту ВОАОМС, розповів про його функціонал та показав, де яку інформацію шукати.

– Наш сайт – це той інструмент, який має бути обов’язковим у вашій роботі. Адже ми розміщуємо не лише загальноукраїнські та новини  області, а й здійснюємо моніторинг законодавчих змін, грантових пропозицій, публікуємо методичні рекомендації та видання, а також звітуємо про свою роботу. Ми намагаємось робити все для того, щоб допомогти з вирішенням ваших нагальних питань, тому звертайтеся, консультуйтеся та не забувайте ділитись вашими здобутками, – сказав Віктор Вікалюк.

В другій половині дня самоврядців ознайомили із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Якушинецької ОТГ.

Після офіційної зустрічі для делегації з Тульчинського району провели екскурсію Вінницею, під час якої  гід розповів про основні історичні події з життя міста Вінниця, ознайомив з головними історичними постатями, які проживали в місті та мали значний вплив на формування сучасної Вінниччини.

Повернутись Створено: 31 липня 2019 року, 10:29 Переглядів: 182

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація