23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З нагоди 100-річчя обласний краєзнавчий музей презентував альбом експонатів Роздрукувати

21 листопада відбулася офіційна презентація альбому «Вінницький обласний краєзнавчий музей. 100 років». Участь у заході взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, директор управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський та начальник управління фінансів соціально-культурної сфери та місцевих органів влади Департаменту фінансів облдержадміністрації Віктор Квят.

Презентований альбом, приурочений 100-річчю Вінницького обласного краєзнавчого музею, знайомить читача з історією закладу та формування його фондової збірки, досвідом експозиційної, виставкової, науково-дослідницької та освітньої роботи. Демонструє унікальні предмети, що характеризують історію нашого краю від найдавніших часів до сьогодення, зокрема, розповідає про природничі, археологічні, етнографічні, історичні та мистецькі цінності з колекції музею. Демонструє низку експонатів, що вже стали візитівкою закладу, а також дає можливість віртуально зазирнути до музейних фондів і побачити предмети, не представлені в експозиції. Альбом містить каталог, у якому подано детальну інформацію про кожен предмет.

Видання розраховане на широке коло читачів, зацікавлених діяльністю Вінницького обласного краєзнавчого музею  та історією Вінницького краю.

Альбом «Вінницький обласний краєзнавчий музей. 100 років» присутнім презентувала директор обласного краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України Катерина Висоцька.  

Вінницький краєзнавчий музей засновано в 1918 році. Зараз це відомий науково-методичний та пам'ятко-охоронний центр східного регіону Поділля. Музей активно співпрацює з художниками, народними майстрами, колекціонерами, з яскравими особистостями, результатом чого стають цікаві експозиційні та інтерактивні проекти.

Експозиція складається з 16 залів, що відображають природні умови та історичні події, що відбувалися на території нашого краю.

Музей має три виставкові зали, де проходять різноманітні виставки, які мають на меті більш широко представити історію та мистецтво нашого краю.      

Сягнувши 100-літнього рубежу, музей пишається фондовою збіркою, що містить понад 112 тисяч музейних предметів. Зокрема, археологічна збірка закладу вважається однією з найкращих та неодноразово експонувалась в Україні та за її межами: в Італії, Японії, Англії, Німеччині, Австрії. Колекція нумізматики, боністики та фалеристики Вінницького обласного краєзнавчого музею є найбільшою в регіоні та налічує більш ніж 32 тисяч монет, паперових грошей, орденів, медалей, знаків та значків. Окрасою колекції є пам’ятки православних, католицьких, старообрядницьких та юдейських громад, що впродовж багатьох століть проживали на теренах сучасної Вінниччини.

          

Повернутись Створено: 21 листопада 2018 року, 17:35 Переглядів: 449

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація