23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З нагоди Дня незалежності Роздрукувати

Область вшанувала працю півтори сотні вінничан

26 переможців обласного конкурсу «Людина року - 2010», 42 номінанти конкурсу «Праця й звитяга вінничан» та 77 нагороджених Почесною грамотою обласної Ради й обласної державної адміністрації – стількох вінничан відзначила влада і трудові колективи області з нагоди 20-ї річниці незалежності України. Урочиста церемонія нагородження дипломами, грамотами і статуетками відбулася 19 серпня у концертній залі «Плеяда».

З вітальним словом до переможців та привітаннями з нагоди Дня незалежності до присутніх звернулися голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига і Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Сергій Татусяк зауважив, що вінничани, які перемогли у конкурсі «Людина року» та які відзначені іншими нагородами, насамперед, відрізняються своєю активною громадською позицією і небайдужістю до справи, яку роблять.

− Ці нагороди особливі ще й тому, що отримані лауреатами не у якомусь спортивному змаганні, а є результатом довіри народу, громадськості Вінниччини. Довіри за самовіддану працю, знання та вміння, професіоналізм та патріотизм. І цією довірою потрібно дорожити, − підкреслив голова облради.
Микола Джига наголосив, що область зустрічає 20-ту річницю незалежності з гарними показниками соціально-економічного розвитку. Особливо тішать досягнення у сільському господарстві регіону.
– Наші хлібороби вже зібрали 2,4 мільйони тонн зерна, і, за всіма прогнозами, ми вийдемо на 4 мільйони за всіма групами зернових. Крім того, ми маємо найбільшу в країні врожайність – 42 центнера з гектара, – зазначив М.Джига.
Також голова ОДА поінформував вінничан про основні здобутки у соціальній сфері, освіті, медицині, будівництві тощо. З-поміж іншого очільник області наголосив, що Вінниччина наразі має перший вертоліт, виготовлений на місцевому авіазаводі.
Володимир Гройсман у своїй промові подякував тим українцям, які стояли біля витоків незалежності.
– Це дуже приємно мати можливість жити у своїй вільній країні, адже багато людей на землі не мають такої можливості. Усвідомлення цього додає ще більшої важливості святу незалежності України, – зауважив мер Вінниці.
Після виступів очільників області відбулася власне церемонія нагородження лауреатів премій «Людина року» та «Праця й звитяга вінничан». Вручення відзнак чергувалися з вокально-хореографічними номерами у виконанні артистів обласної філармонії.
Завершилося свято вшанування людини праці фотографуванням біля обласної Дошки пошани з новими обличчями вінничан-трударів на ній.


Прізвища переможців обласного конкурсу «Людина року - 2010» можна подивитися тут:

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація