15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

З нагоди Дня незалежності Роздрукувати

Область вшанувала працю півтори сотні вінничан

26 переможців обласного конкурсу «Людина року - 2010», 42 номінанти конкурсу «Праця й звитяга вінничан» та 77 нагороджених Почесною грамотою обласної Ради й обласної державної адміністрації – стількох вінничан відзначила влада і трудові колективи області з нагоди 20-ї річниці незалежності України. Урочиста церемонія нагородження дипломами, грамотами і статуетками відбулася 19 серпня у концертній залі «Плеяда».

З вітальним словом до переможців та привітаннями з нагоди Дня незалежності до присутніх звернулися голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига і Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Сергій Татусяк зауважив, що вінничани, які перемогли у конкурсі «Людина року» та які відзначені іншими нагородами, насамперед, відрізняються своєю активною громадською позицією і небайдужістю до справи, яку роблять.

− Ці нагороди особливі ще й тому, що отримані лауреатами не у якомусь спортивному змаганні, а є результатом довіри народу, громадськості Вінниччини. Довіри за самовіддану працю, знання та вміння, професіоналізм та патріотизм. І цією довірою потрібно дорожити, − підкреслив голова облради.
Микола Джига наголосив, що область зустрічає 20-ту річницю незалежності з гарними показниками соціально-економічного розвитку. Особливо тішать досягнення у сільському господарстві регіону.
– Наші хлібороби вже зібрали 2,4 мільйони тонн зерна, і, за всіма прогнозами, ми вийдемо на 4 мільйони за всіма групами зернових. Крім того, ми маємо найбільшу в країні врожайність – 42 центнера з гектара, – зазначив М.Джига.
Також голова ОДА поінформував вінничан про основні здобутки у соціальній сфері, освіті, медицині, будівництві тощо. З-поміж іншого очільник області наголосив, що Вінниччина наразі має перший вертоліт, виготовлений на місцевому авіазаводі.
Володимир Гройсман у своїй промові подякував тим українцям, які стояли біля витоків незалежності.
– Це дуже приємно мати можливість жити у своїй вільній країні, адже багато людей на землі не мають такої можливості. Усвідомлення цього додає ще більшої важливості святу незалежності України, – зауважив мер Вінниці.
Після виступів очільників області відбулася власне церемонія нагородження лауреатів премій «Людина року» та «Праця й звитяга вінничан». Вручення відзнак чергувалися з вокально-хореографічними номерами у виконанні артистів обласної філармонії.
Завершилося свято вшанування людини праці фотографуванням біля обласної Дошки пошани з новими обличчями вінничан-трударів на ній.


Прізвища переможців обласного конкурсу «Людина року - 2010» можна подивитися тут:

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація