Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З нагоди Дня незалежності Роздрукувати

Область вшанувала працю півтори сотні вінничан

26 переможців обласного конкурсу «Людина року - 2010», 42 номінанти конкурсу «Праця й звитяга вінничан» та 77 нагороджених Почесною грамотою обласної Ради й обласної державної адміністрації – стількох вінничан відзначила влада і трудові колективи області з нагоди 20-ї річниці незалежності України. Урочиста церемонія нагородження дипломами, грамотами і статуетками відбулася 19 серпня у концертній залі «Плеяда».

З вітальним словом до переможців та привітаннями з нагоди Дня незалежності до присутніх звернулися голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига і Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Сергій Татусяк зауважив, що вінничани, які перемогли у конкурсі «Людина року» та які відзначені іншими нагородами, насамперед, відрізняються своєю активною громадською позицією і небайдужістю до справи, яку роблять.

− Ці нагороди особливі ще й тому, що отримані лауреатами не у якомусь спортивному змаганні, а є результатом довіри народу, громадськості Вінниччини. Довіри за самовіддану працю, знання та вміння, професіоналізм та патріотизм. І цією довірою потрібно дорожити, − підкреслив голова облради.
Микола Джига наголосив, що область зустрічає 20-ту річницю незалежності з гарними показниками соціально-економічного розвитку. Особливо тішать досягнення у сільському господарстві регіону.
– Наші хлібороби вже зібрали 2,4 мільйони тонн зерна, і, за всіма прогнозами, ми вийдемо на 4 мільйони за всіма групами зернових. Крім того, ми маємо найбільшу в країні врожайність – 42 центнера з гектара, – зазначив М.Джига.
Також голова ОДА поінформував вінничан про основні здобутки у соціальній сфері, освіті, медицині, будівництві тощо. З-поміж іншого очільник області наголосив, що Вінниччина наразі має перший вертоліт, виготовлений на місцевому авіазаводі.
Володимир Гройсман у своїй промові подякував тим українцям, які стояли біля витоків незалежності.
– Це дуже приємно мати можливість жити у своїй вільній країні, адже багато людей на землі не мають такої можливості. Усвідомлення цього додає ще більшої важливості святу незалежності України, – зауважив мер Вінниці.
Після виступів очільників області відбулася власне церемонія нагородження лауреатів премій «Людина року» та «Праця й звитяга вінничан». Вручення відзнак чергувалися з вокально-хореографічними номерами у виконанні артистів обласної філармонії.
Завершилося свято вшанування людини праці фотографуванням біля обласної Дошки пошани з новими обличчями вінничан-трударів на ній.


Прізвища переможців обласного конкурсу «Людина року - 2010» можна подивитися тут:

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація