23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З нагоди Дня солдатської матері вінничани вшанували загиблих під час антитерористичної операції Роздрукувати

21 травня відбувся захід, присвячений Дню солдатської матері. Матері загиблих солдат, їхні рідні та друзі прийшли до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО, щоб вшанувати пам’ять полеглих героїв, віддати шану їхнім матерям.

О 11 годині у храмі св. Серафіма Саровського відбулася панихида за загиблими воїнами. Після завершення богослужіння до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на площі Європейській у Вінниці матері загиблих воїнів, їхні вдови, бійці, волонтери, вінничани поклали квіти. До заходу долучились депутати обласної Ради Людмила Щербаківська, Владислав Рой, Григорій Зозуля, Олександр Васильчук, Микола Віннічук та Олексій Бородій.

– Дуже прикро, що гинуть найкращі. Ті, хто повинен будувати будинки, народжувати дітей, жити у квітучій країні. Ми вічно будемо пам’ятати їхній подвиг. Нехай якнайшвидше закінчиться ця війна. Дякую вам усім за те, що виховали справжніх Героїв України», – сказала депутат обласної Ради Людмила Щербаківська.

– Ми дякуємо матерям, які виховали таких дітей. Ми низько схиляємо голови перед тими матерями, які втратили своїх дітей на війні. Але ми їм безмежно вдячні за те, що вони виростили таких людей, які віддали своє життя за Батьківщину. Ми всі  у неоплатному боргу перед вами, – звернувся до солдатських матерів, депутат обласної Ради Григорій Зозуля.     

Участь у покладанні квітів взяв депутат обласної Ради Владислав Рой. Його брат, Герой України Костянтин Могилко, загинув під Слов’янськом у 2014 році. Ціною власного життя він скерував літак за межі міста й запобіг жертвам серед мирного населення. Після покладання квітів захід продовжився в актовій залі Вінницького національного технічного університету.

Повернутись Створено: 21 травня 2018 року, 16:37 Переглядів: 679

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація