Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

З нагоди Дня журналіста відзначили кращих медійників області Роздрукувати

6 червня в приміщенні обласної Ради відбулись урочистості, приурочені до Дня журналіста. Голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький привітали журналістів області з професійним святом.

 – Для мене велика честь від імені депутатського корпусу обласної Ради привітати медійників з професійним святом - Днем журналіста, – зазначив у своєму вітальному слові голова обласної Ради Анатолій Олійник. - Дякую вам за вашу виваженість, об’єктивність, особливий погляд на сьогодення, відповідальність та професіоналізм. Особлива подяка усім, хто відгукнувся на перший обласний конкурс журналістських робіт з висвітлення питань децентралізації. Було подано 108 творчих робіт від 59 журналістів області. Сьогодні на сайті обласної Ради ви можете ознайомитись з результатами конкурсу та визначеними переможцями.

З нагоди Дня журналіста та Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження Почесними грамотами ОДА та обласної Ради і грошовими нагородами були відзначені: редактор комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради» Федір Бежнар, головний редактор інтернет-видання Vinnitsa.info Ганна Гаращук, директор Вінницького міського комунального підприємства «Радіокомпанія «Місто над Бугом» Ігор Голуб, головний редактор телеканалу «Доба» Тетяна Довгань, директор Навчально-практичного інформаційно-комунікаційного центру Донецького національного університету імені Василя Стуса Ірина Зайченко, підполковник, начальник відділу редакції Повітряних Сил Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія» Юрій Ігнат, редактор інформаційно-розважальної газети «Дзеркало ліцею», учениця 10-го класу, переможець ХХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа у номінації «Краща друкована газета» Юлія Камінська.

Крім того, нагороди отримали редактори та заступники редакторів районних і міських друкованих засобів масової інформації, телебачення та радіомовлення, члени-кореспонденти, власні та спеціальні кореспонденти, поліграфічні підприємства ПП ТД «Едельвейс і К» та ТОВ «НІЛАН-ЛТД», ПП «НЕОдизайн», «ТОВ «Консоль», мережа книжкових магазинів «Дім книги». Міська рада та Національна спілка журналістів України також відзначила своїми нагородами і преміями кращих журналістів міста та області.

День журналіста встановлено в 1994 році Указом Президента України Леоніда Кравчука на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів. Датою святкування визначено 6 червня – день прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.

Повернутись Створено: 6 червня 2017 року, 17:57 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація