23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З нагоди Дня журналіста відзначили кращих медійників області Роздрукувати

6 червня в приміщенні обласної Ради відбулись урочистості, приурочені до Дня журналіста. Голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький привітали журналістів області з професійним святом.

 – Для мене велика честь від імені депутатського корпусу обласної Ради привітати медійників з професійним святом - Днем журналіста, – зазначив у своєму вітальному слові голова обласної Ради Анатолій Олійник. - Дякую вам за вашу виваженість, об’єктивність, особливий погляд на сьогодення, відповідальність та професіоналізм. Особлива подяка усім, хто відгукнувся на перший обласний конкурс журналістських робіт з висвітлення питань децентралізації. Було подано 108 творчих робіт від 59 журналістів області. Сьогодні на сайті обласної Ради ви можете ознайомитись з результатами конкурсу та визначеними переможцями.

З нагоди Дня журналіста та Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження Почесними грамотами ОДА та обласної Ради і грошовими нагородами були відзначені: редактор комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради» Федір Бежнар, головний редактор інтернет-видання Vinnitsa.info Ганна Гаращук, директор Вінницького міського комунального підприємства «Радіокомпанія «Місто над Бугом» Ігор Голуб, головний редактор телеканалу «Доба» Тетяна Довгань, директор Навчально-практичного інформаційно-комунікаційного центру Донецького національного університету імені Василя Стуса Ірина Зайченко, підполковник, начальник відділу редакції Повітряних Сил Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія» Юрій Ігнат, редактор інформаційно-розважальної газети «Дзеркало ліцею», учениця 10-го класу, переможець ХХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа у номінації «Краща друкована газета» Юлія Камінська.

Крім того, нагороди отримали редактори та заступники редакторів районних і міських друкованих засобів масової інформації, телебачення та радіомовлення, члени-кореспонденти, власні та спеціальні кореспонденти, поліграфічні підприємства ПП ТД «Едельвейс і К» та ТОВ «НІЛАН-ЛТД», ПП «НЕОдизайн», «ТОВ «Консоль», мережа книжкових магазинів «Дім книги». Міська рада та Національна спілка журналістів України також відзначила своїми нагородами і преміями кращих журналістів міста та області.

День журналіста встановлено в 1994 році Указом Президента України Леоніда Кравчука на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів. Датою святкування визначено 6 червня – день прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.

Повернутись Створено: 6 червня 2017 року, 17:57 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація