Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

З нагоди професійного свята Почесними грамотами Міністерства молоді та спорту України відзначено п’ятеро вінничан Роздрукувати

7 вересня в приміщенні облдержадміністрації відбулась урочиста зустріч керівництва області зі спортивним активом Вінниччини з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, який святкують, відповідно до Указу Президента України від 26 червня 1994 року № 340/94, щорічно в другу суботу вересня.

Спортсменів, тренерів, ветеранів фізичної культури і спорту та фахівців галузі привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Я глибоко переконаний, що ваша, без перебільшення, фанатична відданість спорту та фізичній культурі слугує прикладом для всіх, і, в першу чергу, для підростаючого покоління, – наголосив Анатолій Олійник у вітальному слові. – Вінницька обласна Рада здійснює свої повноваження в межах законодавства, але все, що стосується підтримки, розвитку та розбудови галузі, ми будемо шукати шляхи вирішення всіх проблемних питань, яких на сьогодні є досить багато. Тому я хочу нам усім побажати, кожному на своєму місці, робити все для того, щоб прославляти нешу неньку-Україну і здобувати перемоги. Зичу вам здоровя, удачі, Божого благословіння в родинах та гарних перспектив.

Кращим спортсменам та провідним фахівцям з нагоди професійного свята керівники області вручили нагороди, грамоти і подарунки.

Медаллю «За працю і звитягу» відзначено Заслуженого тренера України, МСУМК зі стрільби кульової, тренера-вкладача Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи стрільби Дениса Мустафаєва.

Почесними грамотами Міністерства молоді та спорту України за значний особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі фізичної культури та спорту, багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджені такі працівники галузі: начальник фізкультурно-спортивного відділу громадської організації «Вінницька обласна організація ФСТ «Динамо» України» Роман Венгер, начальник відділу фізичної культури та спорту управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації Віталій Руденко, заступник голови комітету по фізичній культурі  і спорту Вінницької міської ради Роман Семчук, головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації Андрій Цимбалюк, старший тренер штатної команди національної збірної команди України з важкої атлетики Міністерства молоді та спорту України Ігор Шевчук.

Спортсмени, тренери, ветерани фізичної культури і спорту за вагомі досягнення в галузі також були відзначені Почесними грамотами, облдержадміністрації та обласної Ради.

Нагороди за спортивні здобутки вручили Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Сергій Чернявський.

З інформацією фахівців, на сьогодні в області забезпечено розвиток 94 видів спорту (30 – літніх олімпійських, 4 – зимових олімпійських, 60 неолімпійських видів спорту) та 17 видів спорту серед інвалідів, що дало можливість до занять видами спорту залучити 24083 особи.

Серед основних завдань, які потребують вирішення, є такі: необхідність вжити заходів щодо будівництва сучасних багатофункціональних спортивних майданчиків в містах і районах області; здійснення модернізації матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл, облаштування її необхідним обладнанням та інвентарем з урахуванням сучасних вимог до організації навчально-тренувального процесу; забезпечити розвиток фізичної культури і спорту в новостворених об’єднаних територіальних громадах; залучити 12,5 – 13,5 % дітей шкільного віку до занять у спортивних секціях дитячо-юнацьких спортивних шкіл у містах і районах; продовжити роботи з реконструкції та капітального ремонту основних спортивних баз олімпійської підготовки обласного значення, в тому числі, за рахунок коштів ДФРР.

 

Повернутись Створено: 7 вересня 2017 року, 15:10 Переглядів: 1084

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація