23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З нагоди свята Роздрукувати

Вінницькі студенти отримали «миколайчики»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк разом із заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою вручили стипендії обласної ради та адміністрації 18-м кращим студентам-сиротам Вінниччини та 2-м мешканцям Жмеринського обласного соціального гуртожитку.

Нагородження відбулося 16 грудня в рамках святкової зустрічі студентів-сиріт до дня Святого Миколая, яка проходила у міському палаці «Зоря». Традиція таких передсвяткових зустрічей триває на Вінниччині вже кілька років. Завдяки їй кількасот студентів, позбавлених батьківського піклування, з усієї області весело та з подарунками відзначають Миколая та передноворіччя.
Цьогоріч двадцятеро з них отримали матеріальну винагороду за добре навчання та участь у громадському і спортивному житті свого закладу.
– Я розумію, що кошти, які отримують ці діти як стипендію – це мізер. Але в цьому є ідея заохочення, стимулююча функція для них бути кращим, прагнути більшого, – зазначив С.Татусяк.
Звертаючись до молоді, що була присутня на заході, голова облради сказав, що хоче бачити вінницьке студентство ініціативним.
– Ви повинні долучатися до всіх державотворчих процесів в країні. Бо ви не майбутнє наше, ви – наше сьогодення. Молодь має творити краще життя сьогодні, – підкреслив голова.
Сергій Татусяк зазначив, що ініціатива запровадження іменних стипендій студентам, позбавлених батьківського піклування, з’явилася у 1998 році, коли він був депутатом обласної Ради. З тих пір щорічно кілька сотень студентів-сиріт мають таке матеріальне заохочення від обласної влади.
Для порівняння: у 2005 році стипендію отримали 100 студентів, а у 2010-му – 520. Загальна сума зросла від 114 тис. грн. до 465-ти тис. грн.
Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова подякувала в особі Татусяка обласній Раді за підтримку даного проекту і наголосила, що він є єдиним і унікальним в Україні.
Радість стипендіатів від отриманих подарунків підсилилася концертними номерами за участю вокальних, хореографічних колективів Вінниці, а також КВНщиків.

Повернутись Створено: 17 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація