Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З нагоди свята Роздрукувати

Вінницькі студенти отримали «миколайчики»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк разом із заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою вручили стипендії обласної ради та адміністрації 18-м кращим студентам-сиротам Вінниччини та 2-м мешканцям Жмеринського обласного соціального гуртожитку.

Нагородження відбулося 16 грудня в рамках святкової зустрічі студентів-сиріт до дня Святого Миколая, яка проходила у міському палаці «Зоря». Традиція таких передсвяткових зустрічей триває на Вінниччині вже кілька років. Завдяки їй кількасот студентів, позбавлених батьківського піклування, з усієї області весело та з подарунками відзначають Миколая та передноворіччя.
Цьогоріч двадцятеро з них отримали матеріальну винагороду за добре навчання та участь у громадському і спортивному житті свого закладу.
– Я розумію, що кошти, які отримують ці діти як стипендію – це мізер. Але в цьому є ідея заохочення, стимулююча функція для них бути кращим, прагнути більшого, – зазначив С.Татусяк.
Звертаючись до молоді, що була присутня на заході, голова облради сказав, що хоче бачити вінницьке студентство ініціативним.
– Ви повинні долучатися до всіх державотворчих процесів в країні. Бо ви не майбутнє наше, ви – наше сьогодення. Молодь має творити краще життя сьогодні, – підкреслив голова.
Сергій Татусяк зазначив, що ініціатива запровадження іменних стипендій студентам, позбавлених батьківського піклування, з’явилася у 1998 році, коли він був депутатом обласної Ради. З тих пір щорічно кілька сотень студентів-сиріт мають таке матеріальне заохочення від обласної влади.
Для порівняння: у 2005 році стипендію отримали 100 студентів, а у 2010-му – 520. Загальна сума зросла від 114 тис. грн. до 465-ти тис. грн.
Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова подякувала в особі Татусяка обласній Раді за підтримку даного проекту і наголосила, що він є єдиним і унікальним в Україні.
Радість стипендіатів від отриманих подарунків підсилилася концертними номерами за участю вокальних, хореографічних колективів Вінниці, а також КВНщиків.

Повернутись Створено: 17 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація