Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

З нагоди свята Роздрукувати

Патріотичне виховання – серед пріоритетів влади

Голова обласної Ради подякував командуванню Повітряних сил Збройних сил України за ефективну співпрацю з обласною владою. Слова вдячності Сергій Татусяк висловив під час урочистого зібрання з нагоди Дня захисника Вітчизни, яке відбувалося 21 лютого у Будинку офіцерів.

– Я дякую, що між обласної владою, Повітряними силами та Міністерством оборони, яке очолює наш земляк Михайло Єжель, склалися дружні відносини. Дякую вам за те, що бережете традиції військово-патріотичного виховання і прищеплюєте їх молоді, – звернувся С.Татусяк до військових.
Голова зауважив, що патріотичне виховання – серед пріоритетних напрямів роботи обласної влади. Як доказ того, на найближчій сесії депутати затверджуватимуть «Обласну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України на період 2011-2015 рр.».

Також зі святом мужності та відваги на урочистостях вінничан привітали командувач Повітряних сил ЗСУ Сергій Онищенко, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Представники обласної та міської влади вручили ветеранам Великої вітчизняної війни, учасникам бойових дій на території інших держав та нинішнім військовослужбовцям відзнаки Міністра оборони, нагрудні знаки, грамоти та грошові премії.
Завершилося святкування Дня захисника Вітчизни концертною програмою.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація