21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

З нагоди свята Роздрукувати

У Вінниці вшанували подвиг ветеранів ВВв

Урочистий прийом та святковий обід ветеранам Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня Перемоги організувала влада області. 5 травня на зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою прибули ветерани з усіх районів Вінниччини.

Керівники регіону вручили сотні ветеранам Почесні грамоти ОР і ОДА та грошові премії. Сергій Татусяк назвав внесок ветеранів Вінниччини у Велику Перемогу подвигом і прикладом для сучасних поколінь.


– Ви заслуговуєте на кращу долю, на більші пенсії, на добробут ваших родин. І ми старатимемося зробити все, що в наших силах, щоб покращити ваше життя, – наголосив С.Татусяк.
Голова також зазначив, що йому особливо приємно і хвилююче вітати ветеранів через те, що в залі знаходиться його батько Пилип Харитонович.
– Мій батько – ветеран Великої вітчизняної, учасник бойових дій, розвідник, двічі поранений. Він – приклад для нашої родини, – сказав Сергій Татусяк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига у своєму вітальному слові наголосив на тому, що органам виконавчої влади потрібно посилити соціальний захист ветеранів. Він також оголосив хвилину мовчання в знак пам’яті про полеглих фронтовиків.
По завершенню урочистого прийому очільники області та ветерани зробили спільне фото на згадку. Після чого героїв свята було супроводжено до ресторану на святковий обід з концертною програмою «Пісні, обпалені війною».


Довідково: Сьогодні на Вінниччині проживає близько 100 тисяч ветеранів Великої Вітчизняної війни; серед Героїв Радянського Союзу – 5 вінничан. У роки війни у боях та в окупації загинуло понад 300 тисяч вінничан.

Повернутись Створено: 6 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація