21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

З нагоди свята Роздрукувати

У Вінниці вшанували подвиг ветеранів ВВв

Урочистий прийом та святковий обід ветеранам Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня Перемоги організувала влада області. 5 травня на зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою прибули ветерани з усіх районів Вінниччини.

Керівники регіону вручили сотні ветеранам Почесні грамоти ОР і ОДА та грошові премії. Сергій Татусяк назвав внесок ветеранів Вінниччини у Велику Перемогу подвигом і прикладом для сучасних поколінь.


– Ви заслуговуєте на кращу долю, на більші пенсії, на добробут ваших родин. І ми старатимемося зробити все, що в наших силах, щоб покращити ваше життя, – наголосив С.Татусяк.
Голова також зазначив, що йому особливо приємно і хвилююче вітати ветеранів через те, що в залі знаходиться його батько Пилип Харитонович.
– Мій батько – ветеран Великої вітчизняної, учасник бойових дій, розвідник, двічі поранений. Він – приклад для нашої родини, – сказав Сергій Татусяк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига у своєму вітальному слові наголосив на тому, що органам виконавчої влади потрібно посилити соціальний захист ветеранів. Він також оголосив хвилину мовчання в знак пам’яті про полеглих фронтовиків.
По завершенню урочистого прийому очільники області та ветерани зробили спільне фото на згадку. Після чого героїв свята було супроводжено до ресторану на святковий обід з концертною програмою «Пісні, обпалені війною».


Довідково: Сьогодні на Вінниччині проживає близько 100 тисяч ветеранів Великої Вітчизняної війни; серед Героїв Радянського Союзу – 5 вінничан. У роки війни у боях та в окупації загинуло понад 300 тисяч вінничан.

Повернутись Створено: 6 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація