23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З нагоди свята Роздрукувати

У Вінниці вшанували подвиг ветеранів ВВв

Урочистий прийом та святковий обід ветеранам Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня Перемоги організувала влада області. 5 травня на зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою прибули ветерани з усіх районів Вінниччини.

Керівники регіону вручили сотні ветеранам Почесні грамоти ОР і ОДА та грошові премії. Сергій Татусяк назвав внесок ветеранів Вінниччини у Велику Перемогу подвигом і прикладом для сучасних поколінь.


– Ви заслуговуєте на кращу долю, на більші пенсії, на добробут ваших родин. І ми старатимемося зробити все, що в наших силах, щоб покращити ваше життя, – наголосив С.Татусяк.
Голова також зазначив, що йому особливо приємно і хвилююче вітати ветеранів через те, що в залі знаходиться його батько Пилип Харитонович.
– Мій батько – ветеран Великої вітчизняної, учасник бойових дій, розвідник, двічі поранений. Він – приклад для нашої родини, – сказав Сергій Татусяк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига у своєму вітальному слові наголосив на тому, що органам виконавчої влади потрібно посилити соціальний захист ветеранів. Він також оголосив хвилину мовчання в знак пам’яті про полеглих фронтовиків.
По завершенню урочистого прийому очільники області та ветерани зробили спільне фото на згадку. Після чого героїв свята було супроводжено до ресторану на святковий обід з концертною програмою «Пісні, обпалені війною».


Довідково: Сьогодні на Вінниччині проживає близько 100 тисяч ветеранів Великої Вітчизняної війни; серед Героїв Радянського Союзу – 5 вінничан. У роки війни у боях та в окупації загинуло понад 300 тисяч вінничан.

Повернутись Створено: 6 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація