Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З нагоди свята у музеї Повітряних Сил України – День відкритих дверей Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Олександр Качур разом з першим заступником голови ОДА Андрієм Гижком, заступником Вінницького міського голови Галиною Якубович та депутатом обласної Ради Тарасом Кобцем взяли участь у урочистостях  з нагоди Дня захисника України у штабі командування Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується у Вінниці.

Командувач Повітряних Сил ЗСУ  генерал-лейтенант Сергій Дроздов разом з членами військової ради та посадовими особами поклали квіти до пам’ятника  «Вшанування пам‘яті захисників Вітчизни».  

- Понад 280 військовослужбовців Повітряних Сил за проявлену мужність та героїзм були відзначені державними нагородами, відзнаками Міністра оборони України відзначені більше 700 військовослужбовців, - сказав Сергій Семенович. – Взірцем виняткової мужності стали екіпажі Костянтина Могилка, Дмитра Майбороди та Олександра Білого, які полягли під час виконання бойових завдань. На жаль, 34 наших товариша заплатили за мир в Україні ціною свого життя.

Після розпочалися урочистості,  під час яких  заступник командувача Повітряних Сил ЗСУ генерал-майор Артур Артеменко  зачитав привітання від Міністра оборони України. За особистий внесок в зміцнення обороноздатності держави, за мужність і самовідданість  військовослужбовці Повітряних Сил України отримали відзнаки Президента України та відзнаки Міністерства оборони України

Зі сцени Олександр Качур, Андрій Гижко та Галина Якубович привітали учасників урочистого зібрання  та вручили  грамоти та подяки Вінницької обласної Ради, облдержадміністрації та міської ради.

- Від імені голови обласної ради Анатолія Олійник та депутатського корпусу щиро вітаю вас  з Днем захисника України, – сказав Олександр Вікторович. – Міцного здоров‘я, миру та благополуччя кожному з вас. Успіхів у всіх починаннях, що спрямовані на захист та розбудову нашої України.

Увечері в гарнізонному Будинку офіцерів відбувся звітний концерт Центру військо-музичного мистецтва Повітряних Сил  Збройних Сил України. А 14 жовтня з 10.00 до 13.00 на території музею ПС ЗСУ відбудеться День відкритих дверей.

Повернутись Створено: 13 жовтня 2016 року, 18:22 Переглядів: 2446

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація