21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

З наступного тижня у Вінницькій області запускається проект «Шкільний офіцер поліції» Роздрукувати

Чергова інформаційна зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олександр Гаркавюк доповів про виконану роботу за останні 11 місяців. З його слів, патрульним було призначено для відпрацювання 529 84 завдання. Тобто, в середньому за добу виконується 161 завдання. Середній час прибуття екіпажу патрульної поліції складає до 9 хв. Також патрульні активно співпрацюють з громадськістю та проводять зустрічі зі школярами.

Перед депутатським корпусом виступив і заступник начальника Головного управління, начальник слідчого управління Національної поліції Вінниччини Віталій Ярмолюк, який розповів, що наша область й надалі займає лідируюче місце по розкриттю злочинів.

Впродовж року звернулись 180 тисяч громадян із заявами та повідомленнями про протиправні вчинки або інші події, за якими прослідковується тенденція до збільшення із року в рік. В зв’язку із цим, нещодавно в обласному центрі, розпочали роботу ще два відділення поліції – Київське та Вишенське, що увійшли до зони оперативного обслуговування Вінницького відділу поліції.

До кримінальної відповідальності притягнуто 4 244 особи, причетних до вчинення протиправних діянь.

У поточному році припинено діяльність 6 організованих злочинних угрупувань, два з яких сформовано на етнічній основі та одне з міжрегіональними зв’язками, учасниками яких вчинено 61 кримінальне правопорушення.

В цьому році розкрито 45 вбивств, 60 тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі 27, що спричинили смерть потерпілого.

Кількість крадіжок майна громадян, у тому числі з квартир зменшилась на понад 20%, в той же час покращилась ефективність їх розкриття.

За 11 місяців було складено 5 433 протоколи, з яких судом прийнято рішення лише по 3 579. патрульними розкрито 980 злочинів Винесено 43 постанову за паркування на місцях для осіб з інвалідністю на суму 45 220 грн.

Управлінням патрульної поліції у Вінницькій області проводиться активна робота з дітьми. Був підписаний Меморандум про співробітництво між Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України та Міністерством освіти та науки України.

Зокрема, з наступного тижня в Управлінні патрульної поліції у Вінницькій області запускається експериментальна модель співробітництва шкіл і поліції “Шкільний офіцер поліції”, яка направлена на вирішення проблеми підліткової і дитячої злочинності.

Її метою є профілактика негативних явищ і правопорушень у шкільному середовищі через взаємодію міських підрозділів поліції з адміністраціями навчальних закладів.

По завершенню доповідей присутні мали можливість поставити представникам поліції актуальні питання. Депутат обласної Ради Сергій Кривешко порушив питання діючих блок-постів, через які щоранку утворюються затори по 20-25 хв. Поліцейський зауважив, що на території Вінниччини функціонують блок-пости, але це виключно для підвищення безпеки жителів та гостей області.

Також питання кадрових проблем -– у селах Вінниччини не вистачає дільничних офіцерів – порушив депутат Юрій Семенюк. Він повідомив про офіційне звернення до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо збільшення  кількості дільничних у сільській місцевості.

Про  розповсюдженням наркотичних засобів у навчальних закладах області говорила депутат Тетяна Редько. Вона продемонструвала фото, зроблені на вулицях міста, з адресами розповсюджувачів наркотичних засобів. Вона запропонувала з метою профілактики проводити зустрічі  у всіх навчальних закладах області з залученням правоохоронців та медиків.

Нагадаємо, що зустрічі з депутатами проводяться згідно з вимогами статті 88 Закону України «Про Національну поліцію», відповідно до якої керівники територіальних органів поліції повинні не менше одного разу на два місяці проводити відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування на рівнях областей, районів, міст та сіл з метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування і населенням. На таких зустрічах обговорюється діяльність поліції, визначаються поточні проблеми та обираються найефективніші способи їх вирішення.

Про зустрічі у 2019 році з керівництвом Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України з представниками органів місцевого самоврядування буде повідомлено додатково.

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 15:22
Оновлено: 14 грудня 2018 року, 19:45
Переглядів: 818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація