21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

З наступного тижня у Вінницькій області запускається проект «Шкільний офіцер поліції» Роздрукувати

Чергова інформаційна зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олександр Гаркавюк доповів про виконану роботу за останні 11 місяців. З його слів, патрульним було призначено для відпрацювання 529 84 завдання. Тобто, в середньому за добу виконується 161 завдання. Середній час прибуття екіпажу патрульної поліції складає до 9 хв. Також патрульні активно співпрацюють з громадськістю та проводять зустрічі зі школярами.

Перед депутатським корпусом виступив і заступник начальника Головного управління, начальник слідчого управління Національної поліції Вінниччини Віталій Ярмолюк, який розповів, що наша область й надалі займає лідируюче місце по розкриттю злочинів.

Впродовж року звернулись 180 тисяч громадян із заявами та повідомленнями про протиправні вчинки або інші події, за якими прослідковується тенденція до збільшення із року в рік. В зв’язку із цим, нещодавно в обласному центрі, розпочали роботу ще два відділення поліції – Київське та Вишенське, що увійшли до зони оперативного обслуговування Вінницького відділу поліції.

До кримінальної відповідальності притягнуто 4 244 особи, причетних до вчинення протиправних діянь.

У поточному році припинено діяльність 6 організованих злочинних угрупувань, два з яких сформовано на етнічній основі та одне з міжрегіональними зв’язками, учасниками яких вчинено 61 кримінальне правопорушення.

В цьому році розкрито 45 вбивств, 60 тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі 27, що спричинили смерть потерпілого.

Кількість крадіжок майна громадян, у тому числі з квартир зменшилась на понад 20%, в той же час покращилась ефективність їх розкриття.

За 11 місяців було складено 5 433 протоколи, з яких судом прийнято рішення лише по 3 579. патрульними розкрито 980 злочинів Винесено 43 постанову за паркування на місцях для осіб з інвалідністю на суму 45 220 грн.

Управлінням патрульної поліції у Вінницькій області проводиться активна робота з дітьми. Був підписаний Меморандум про співробітництво між Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України та Міністерством освіти та науки України.

Зокрема, з наступного тижня в Управлінні патрульної поліції у Вінницькій області запускається експериментальна модель співробітництва шкіл і поліції “Шкільний офіцер поліції”, яка направлена на вирішення проблеми підліткової і дитячої злочинності.

Її метою є профілактика негативних явищ і правопорушень у шкільному середовищі через взаємодію міських підрозділів поліції з адміністраціями навчальних закладів.

По завершенню доповідей присутні мали можливість поставити представникам поліції актуальні питання. Депутат обласної Ради Сергій Кривешко порушив питання діючих блок-постів, через які щоранку утворюються затори по 20-25 хв. Поліцейський зауважив, що на території Вінниччини функціонують блок-пости, але це виключно для підвищення безпеки жителів та гостей області.

Також питання кадрових проблем -– у селах Вінниччини не вистачає дільничних офіцерів – порушив депутат Юрій Семенюк. Він повідомив про офіційне звернення до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо збільшення  кількості дільничних у сільській місцевості.

Про  розповсюдженням наркотичних засобів у навчальних закладах області говорила депутат Тетяна Редько. Вона продемонструвала фото, зроблені на вулицях міста, з адресами розповсюджувачів наркотичних засобів. Вона запропонувала з метою профілактики проводити зустрічі  у всіх навчальних закладах області з залученням правоохоронців та медиків.

Нагадаємо, що зустрічі з депутатами проводяться згідно з вимогами статті 88 Закону України «Про Національну поліцію», відповідно до якої керівники територіальних органів поліції повинні не менше одного разу на два місяці проводити відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування на рівнях областей, районів, міст та сіл з метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування і населенням. На таких зустрічах обговорюється діяльність поліції, визначаються поточні проблеми та обираються найефективніші способи їх вирішення.

Про зустрічі у 2019 році з керівництвом Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України з представниками органів місцевого самоврядування буде повідомлено додатково.

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 15:22
Оновлено: 14 грудня 2018 року, 19:45
Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація