9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З обласного бюджету частково відшкодують кошти селянам за доїльні та холодильні установки Роздрукувати

9 лютого під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Виконуюча обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк ознайомила депутатів з проектом рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016–2020 роки».

Зміни стосуються Порядку використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока.

Документи, прийняті від фізичних осіб та не включені до реєстру осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат на установку, в зв’язку з недостатнім фінансуванням, в тому числі - прийняті у 2016 році, розглядаються на першому засіданні комісії в межах обсягу виділених асигнувань на відповідні цілі на умовах, визначених у поточному році.

Документи для отримання часткового відшкодування витрат на установку, закуплену фізичною особою з 1 грудня по 31 грудня поточного року включно, в тому числі закуплені з 1 грудня по 31 грудня 2016 року включно, подаються з 1 січня наступного року в межах обсягу виділених асигнувань на відповідні цілі на умовах, визначених у поточному році.

З протоколом та висновками 42-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розіділі «Документи».

Повернутись Створено: 9 лютого 2017 року, 12:34 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація