23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З обласного бюджету для реалізації програми «Питна вода» буде виділено майже 3,5 мільйонів гривень Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяв участь у засіданні обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання коштів обласного бюджету, в тому числі, які надаються на поворотній основі, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в обласній програмі «Питна вода» на 2008-2020 роки.

Зібрання відбулося під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Василя Броварника. 

Засідання обласної конкурсної комісії проведено, з метою своєчасного та ефективного використання коштів обласного бюджету, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в Обласній програмі «Питна вода» на 2008-2020 роки.

– Враховуючи наявний невикористаний залишок бюджетних позичок, передбачених на реалізацію заходів обласної програми «Питна вода» в сумі 6,62 млн грн, Департаментом продовжено роботу з районними державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями щодо надання проектних пропозицій з будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів водопостачання в містах, селищах, селах області, які пропонуються до фінансування за рахунок бюджетних позичок обласного бюджету, – сказав директор Депаратменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков. – Додатково до Департаменту надійшло чотири проектних пропозиції від Мурованокуриловецького, Немирівського, Тульчинського та  Ямпільського, загальною кошторисною вартістю проектів – 7,3 млн грн.

В результаті засідання члени конкурсної комісії прийняли рішення про виділення коштів з обласного бюджету на всі запропоновані проекти. Зокрема, на будівництво системи водопостачання по вул. Привокзальна, Залізнична, Вишнева та Аграрна в селі Обухів Мурованокуриловецького району буде надано 400 тис. грн, для будівництва водогону по вулицях сіл Кудлаї та Дубовець Кудлаївської сільської ради Немирівського району з обласного бюджету буде виділено 1 млн 800 тис. грн, на реконструкцію мережі водопостачання в селі Торків Тульчинського району – 720 тис. грн та на будівництво мережі водопостачання в селі Довжок Ямпільського району – 500 тис. грн. Загальна сума коштів щодо фінансування зазначених проектів з обласного бюджету складатиме 3 млн 420 тис. грн.

Під час засідання голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур звернув увагу членів комісії на те, що зараз виникає багато загроз і проблем, які пов’язані з незадовільним екологічним станом поверхневих та підземних вод, які стосується питного водопостачання.

– Така ситуація є потенційною загрозою для ускладнення санітарної ситуації, – сказав Геннадій Федорович. – Важливо, щоб до вирішення цієї ситуації долучалися і районні ради та райдержадміністрації, адже зараз фінансування подібних проектів відбувається в більшості із обласного бюджету, а якщо вони будуть брати активнішу участь у фінансуванні програми «Питна вода», то вирішити існуючі проблеми та загрози буде значно легше.   

Йшлося також і про виготовлення проектно-кошторисної документації та проведенні експертизи, де, як зазначив Геннадій Мазур, також є питання, на які варто звертати увагу.

Повернутись Створено: 18 липня 2018 року, 14:36
Оновлено: 19 липня 2018 року, 09:31
Переглядів: 295

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація