21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

З обласного бюджету на інсулін виділено 3 млн. грн. Роздрукувати

17-18 листопада у Вінниці проходить науково-практична конференція в рамках освітнього проекту «Школа ендокринолога». Відтак, у зв’язку з цим було проведено прес-конференцію, до участі в якій запросили голову обласної Ради Анатолія Олійника, головного лікаря обласного клінічного ендокринологічного диспансеру, кандидата медичних наук Пилипа Прудиуса, завідувача відділу діабетології ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка» Національної Академії Медичних Наук України Любов Соколову, завідувача  кафедри ендокринології  ВНМУ ім. М.І. Пирогова, доктора медичних наук, професора Марину Власенко та представника Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Світлану Швидюк.

- На сьогодні відзначаємо збільшення кількості людей із ендокринними захворюваннями,  порушеннями обміну речовин та розладами харчування, - розпочав прес-конференцію Пилип Прудиус. - Протягом  2015 року кількість осіб, у яких зареєстровані хвороби ендокринної системи, склала 16 % , а у  2014 року – 15,5%; у 2013 році - 15,3 %. Показник поширеності ендокринної патології збільшився, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 3,5 %.

Відповідаючи на запитання журналістів, Пилип Прудиус також зазначив, що у Вінницькій області працює достатньо лікарів-ендокринологів.

Також мова йшла і про те, що в структурі загальної захворюваності на ендокринні захворювання перше місце займає сумарна патологія щитоподібної залози – 43,2 %, друге місце – ожиріння – 30,6%, третє місце – цукровий діабет – 19,4 %, інші хвороби - складають 6,8 %.

- Проблематика ендокринологічних захворювань, на жаль, прогресує і має не лише локальний, а й планетарний масштаб, - зауважив Анатолій Олійник. 

 Анатолій Дмитрович зазначив, що напрацювання Вінницької області стосовно вирішення проблем ендокринних захворювань - одні з найкращих в Україні.

- Стабільність вирішення питання закупівлі цукрознижувальних препаратів  повинна бути забезпечена, - додав голова обласної Ради. Цього року на придбання інсуліну з обласного бюджету було виділено 3 млн. гривень. На днях має відбутися реєстрація проекту рішення щодо затвердження обласного бюджету на 2017 рік. Ми і надалі будемо пропагувати систему субвенцій і централізованої закупівлі  цукрознижувальних препаратів. Інші області з цим питанням мають певні проблеми. 

Раннє виявлення ендокринної патології є пріоритетним завданням усіх рівнів надання медичної допомоги, з метою зниження рівня смертності та раннього виходу на інвалідність. На цьому акцентували увагу всі учасники прес-конференції.

 

 

Повернутись Створено: 18 листопада 2016 року, 11:11 Переглядів: 626

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація