Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

З останнього засідання Уряду Роздрукувати

На виконання ініціатив Президента України щодо покращення інвестиційного клімату в нашій державі на засіданні Кабінету Міністрів України була поставлена вимога до Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства закордонних справ України активізувати системну роботу з маркетингу України на світових фінансових ринках. Про це наголосив на останньому засіданні 13 червня у своєму виступі Микола Азаров.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який є уповноваженим представником Національного конгресу місцевого самоврядування в Уряді, відзначив, що на його останньому засіданні Прем’єр-міністр Микола Азаров визначив окремим і постійним напрямом діяльності Уряду роботу з міжнародними рейтинговими агентствами, аналітичними центрами і авторитетними експертами світового рівня.

– Наше завдання – оперативно і повно інформувати їх про ті перетворення, які відбуваються в країні, та добиватися об’єктивних оцінок інвестиційного клімату в Україні, – наголосив Прем’єр-міністр.

Сергій Татусяк повідомив, що Кабінет Міністрів України ініціював проведення в Києві 13-14 червня 2013 р. Міжнародної бізнес-конференції «Україна і партнери», яка має стати регулярною. Участь у конференції заявили півтори тисячі компаній, понад три тисячі бізнесменів із шістдесяти двох країн світу.

Під час Конференції очікується укладення довгострокових угод про співробітництво в галузях агровиробництва, машинобудування, сталого природокористування і збереження біоресурсів, розвитку індустрії програмного забезпечення.

За словами голови обласної Ради, очікується, що головним акцентом першої конференції стане співробітництво в IT-галузі та агропромисловій сфері. Відтак, Кабінет Міністрів України затвердив середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного та галузевого рівнів. Визначені пріоритетні напрямки, зокрема, інформаційні та інформаційно-аналітичні технології, суперкомп’ютерні програмні технічні засоби, грід- та клауд-технології, технології та засоби математичного моделювання та системного аналізу для розв’язання надскладних завдань.

Також набув чинності Закон України «Про індустріальні парки», який усуває регуляторні бар’єри, створює митні та податкові стимули для індустріальних інвесторів.

Національний проект «Технополіс» передбачає створення 5 інноваційних технологічних парків у Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську та Донецьку. У них буде створено спеціальні умови ведення інноваційного бізнесу.

Сергій Татусяк наголосив, що на засіданні Уряду значна увага була приділена питанню щодо ремонту навчальних закладів.

За його словами, Микола Азаров дав особисте доручення Міністерству освіти і науки та службам, які відповідають за контроль технічного та санітарного стану шкіл, організувати постійний загальнодержавний моніторинг ходу ремонту, реконструкції і будівництва навчальних приміщень, провести поглиблену перевірку аварійного стану всіх освітніх закладів.

При цьому до невідкладних завдань він відніс – вирішення проблем централізованого водопостачання шкіл; обладнання санвузлів у приміщенні, а не надворі; модернізації шкільних їдалень, щоб кожна без виключень відповідала сучасним санітарно-гігієнічним умовам; створення належних умов для диспансеризації школярів у навчальних закладах.

Також на засіданні Уряду обговорювалось питання можливого зловживання щодо питання продажу квитків на потяги у південному напрямку.

– Я попереджаю Міністра Козака про персональну відповідальність за наведення порядку в цій сфері. Люди повинні отримати можливість відпочити без перешкод. Організуйте жорстку контрольно-ревізійну роботу. Прошу долучитися до неї правоохоронні органи. Секретаріату Кабінету Міністрів доручаю перевірити: як організовано продаж квитків у наших великих індустріальних центрах. Запровадьте громадський контроль. Треба – вводьте додаткові поїзди. Але абсолютний порядок і справедлива доступність до транспортних послуг просто має бути, і все. Без винятків і виправдань, – заявив Микола Азаров.

Як повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк, на засіданні було розглянуто питання зниження вартості препаратів для лікування артеріальної гіпертензії. Зокрема, 12 червня 2013 року Кабінет Міністрів України прийняв постанови «Питання удосконалення реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» та «Про внесення змін до Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою».

Вказані нормативні документи покликані сприяти поширенню пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для гіпертонічної хвороби, який майже рік діє у нашій державі і в результаті комплексних заходів додатково залучив до лікування на гіпертонію близько 2,5 млн. хворих. Крім того, вони спрямовані на зменшення кількості тяжких наслідків гіпертонічної хвороби, таких як інфаркти та інсульти, та наближення показника лікування хворих на гіпертонічну хворобу до середньоєвропейського рівня.

Повернутись Створено: 13 червня 2013 року, 18:02 Переглядів: 1706

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація