Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

З перших вуст Роздрукувати

Віктор Янукович: «Ми приймаємо рішення, за які втратили рейтинг»

Президент України Віктор Янукович підкреслив, що він та уряд країни свідомо йдуть на непопулярні реформи, маючи впевненість у їхній необхідності та результативності. Про це Глава держави сказав 15 червня у Вінниці на нараді із адміністративно-господарським активом області.
– Світ не встигає справлятися з проблемами, які виникають швидше, ніж можна їх спрогнозувати. Проблеми обганяють світ, а ми серйозно відстаємо від світу, – зазначив Віктор Янукович.
Президент України пояснив, що він має на увазі те, що Україна ще не провела реформ, які у розвинених країнах світу вже відбулися і дали соціально-економічний ефект.
– Я розумію, що слово «реформа» не подобається нікому, але реформи будуть, бо вони потрібні державі, – наголосив Президент.
Він зазначив, що цього року зміни у вигляді нового законодавства торкнуться сфери пенсійного забезпечення, земельних відносин, регуляторної політики та ЖКГ. Також продовжиться удосконалення податкового та бюджетного кодексів, реформи охорони здоров’я, які на сьогодні вже діють в Україні.
– Я розумію, що ми приймаємо рішення, за які ми втрачаємо рейтинг, за які нас критикують, але ми будемо наводити порядок і наведемо його. З розумом, самостійно, але з використанням світового досвіду і більшою мірою власного українського, – резюмував Віктор Янукович.

Повернутись Створено: 16 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 905

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація