Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З перших вуст Роздрукувати

Віктор Янукович: «Ми приймаємо рішення, за які втратили рейтинг»

Президент України Віктор Янукович підкреслив, що він та уряд країни свідомо йдуть на непопулярні реформи, маючи впевненість у їхній необхідності та результативності. Про це Глава держави сказав 15 червня у Вінниці на нараді із адміністративно-господарським активом області.
– Світ не встигає справлятися з проблемами, які виникають швидше, ніж можна їх спрогнозувати. Проблеми обганяють світ, а ми серйозно відстаємо від світу, – зазначив Віктор Янукович.
Президент України пояснив, що він має на увазі те, що Україна ще не провела реформ, які у розвинених країнах світу вже відбулися і дали соціально-економічний ефект.
– Я розумію, що слово «реформа» не подобається нікому, але реформи будуть, бо вони потрібні державі, – наголосив Президент.
Він зазначив, що цього року зміни у вигляді нового законодавства торкнуться сфери пенсійного забезпечення, земельних відносин, регуляторної політики та ЖКГ. Також продовжиться удосконалення податкового та бюджетного кодексів, реформи охорони здоров’я, які на сьогодні вже діють в Україні.
– Я розумію, що ми приймаємо рішення, за які ми втрачаємо рейтинг, за які нас критикують, але ми будемо наводити порядок і наведемо його. З розумом, самостійно, але з використанням світового досвіду і більшою мірою власного українського, – резюмував Віктор Янукович.

Повернутись Створено: 16 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація