Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З перших вуст Роздрукувати

Віктор Янукович: «Ми приймаємо рішення, за які втратили рейтинг»

Президент України Віктор Янукович підкреслив, що він та уряд країни свідомо йдуть на непопулярні реформи, маючи впевненість у їхній необхідності та результативності. Про це Глава держави сказав 15 червня у Вінниці на нараді із адміністративно-господарським активом області.
– Світ не встигає справлятися з проблемами, які виникають швидше, ніж можна їх спрогнозувати. Проблеми обганяють світ, а ми серйозно відстаємо від світу, – зазначив Віктор Янукович.
Президент України пояснив, що він має на увазі те, що Україна ще не провела реформ, які у розвинених країнах світу вже відбулися і дали соціально-економічний ефект.
– Я розумію, що слово «реформа» не подобається нікому, але реформи будуть, бо вони потрібні державі, – наголосив Президент.
Він зазначив, що цього року зміни у вигляді нового законодавства торкнуться сфери пенсійного забезпечення, земельних відносин, регуляторної політики та ЖКГ. Також продовжиться удосконалення податкового та бюджетного кодексів, реформи охорони здоров’я, які на сьогодні вже діють в Україні.
– Я розумію, що ми приймаємо рішення, за які ми втрачаємо рейтинг, за які нас критикують, але ми будемо наводити порядок і наведемо його. З розумом, самостійно, але з використанням світового досвіду і більшою мірою власного українського, – резюмував Віктор Янукович.

Повернутись Створено: 16 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 961

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація