29 травня о14.00 в приміщенні обласної Ради (303 кабінет) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації             

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

З початком нового навчального року учнів Вінниччини вітали депутати обласної Ради Роздрукувати

З початком нового навчального року школярів Вінниччини вітали депутати обласної Ради. Зокрема, привітання від заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка отримали учні Комунального закладу «Байраківська школа І-ІІІ ступенів імені Максима Шимка», учні Дубовецької та Медвежої шкіл Немирівського району. До свята Михайло Кременюк подарував дітям м’ячі для гри у футбол, волейбол та баскетбол. Учням Дубовецької школи презентував світлодіодний стіл для малювання піском. 

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур з Днем знань привітав учнів, вчителів та батьків  Ободівської загальноосвітньої школи, Будянської та Великостратіївської шкіл Тростянецького району.

В подарунок від своєї сім`ї для учнів першого класу Ободівської школи – сучасний телевізор, аби якість знань учнів покращувалась, а вчителі використовували сучасні підходи у навчальному процесі, – написав на своїй сторінці у Facebook Геннадій Мазур.

Учні п’ятого класу Будянської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в подарунок від депутата отримали сучасну шкільну дошку.

Вітання від Геннадія Федоровича цього дня також отримали й учні Великостратіївської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

– Допомога школам і турбота про дітей завжди були і залишаються одним з пріоритетів моєї роботи, – сказав Геннадій Федорович.

В подарунок для зміцнення матеріальної бази школи від своєї сім`ї подарував сучасну шкільну дошку. Написав депутат на своїй сторінці у Facebook.

До вітань також долучився депутат обласної Ради Тарас Кобець й з початком навчального року привітав учнів Дзюньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Погребищенського району. В подарунок до свята презентував школі кольоровий принтер. Також за сприянням депутата в школі замінено всі вікна на сучасні,  на черзі заміна котла.

Вітання з нагоди Дня знань отримали учні Шаргородської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Шаргородської районної гімназії від депутата обласної Ради Вадима Соляника.

Для більш комфортного проведення часу першокласників, передав м’яку підлогу-пазл, які допоможуть у класах проводити час із користю, – написав депутат на своїй сторінці у Facebook. – Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. З новим навчальним роком!

Повернутись Створено: 2 вересня 2019 року, 16:58 Переглядів: 389

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація