20 лютого о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації; 21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

З початком нового навчального року учнів Вінниччини вітали депутати обласної Ради Роздрукувати

З початком нового навчального року школярів Вінниччини вітали депутати обласної Ради. Зокрема, привітання від заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка отримали учні Комунального закладу «Байраківська школа І-ІІІ ступенів імені Максима Шимка», учні Дубовецької та Медвежої шкіл Немирівського району. До свята Михайло Кременюк подарував дітям м’ячі для гри у футбол, волейбол та баскетбол. Учням Дубовецької школи презентував світлодіодний стіл для малювання піском. 

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур з Днем знань привітав учнів, вчителів та батьків  Ободівської загальноосвітньої школи, Будянської та Великостратіївської шкіл Тростянецького району.

В подарунок від своєї сім`ї для учнів першого класу Ободівської школи – сучасний телевізор, аби якість знань учнів покращувалась, а вчителі використовували сучасні підходи у навчальному процесі, – написав на своїй сторінці у Facebook Геннадій Мазур.

Учні п’ятого класу Будянської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в подарунок від депутата отримали сучасну шкільну дошку.

Вітання від Геннадія Федоровича цього дня також отримали й учні Великостратіївської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

– Допомога школам і турбота про дітей завжди були і залишаються одним з пріоритетів моєї роботи, – сказав Геннадій Федорович.

В подарунок для зміцнення матеріальної бази школи від своєї сім`ї подарував сучасну шкільну дошку. Написав депутат на своїй сторінці у Facebook.

До вітань також долучився депутат обласної Ради Тарас Кобець й з початком навчального року привітав учнів Дзюньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Погребищенського району. В подарунок до свята презентував школі кольоровий принтер. Також за сприянням депутата в школі замінено всі вікна на сучасні,  на черзі заміна котла.

Вітання з нагоди Дня знань отримали учні Шаргородської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Шаргородської районної гімназії від депутата обласної Ради Вадима Соляника.

Для більш комфортного проведення часу першокласників, передав м’яку підлогу-пазл, які допоможуть у класах проводити час із користю, – написав депутат на своїй сторінці у Facebook. – Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. З новим навчальним роком!

Повернутись Створено: 2 вересня 2019 року, 16:58 Переглядів: 275

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація