18 січня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, о 13.00 (сесійна зала, 2 поверх) – засідання постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту, о 13.00 (зала засідань, 4 поверх) – засідання постійної комісії з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування, о 14.00 (сесійна зала, 2 поверх) – засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів

 

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

З початку запровадження карантину працівниками поліції Вінниччини складено 300 адмінпротоколів Роздрукувати

Національна поліція склала 10 303 адмінпротоколи за порушення карантину, в тому числі на ресторани і торгівельні центри. Лідером порушень в галузі об’єктів громадського харчування стала Рівненська – 26 випадків, Харківська – 14, Донецька – 17, Запорізька область – 12.

Відповідно до статистичних даних ІПНП у Вінницькій області станом на 5 травня, з початку запровадження карантинних заходів працівниками поліції Вінниччини складено 300 протоколів за адміністративні правопорушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, які направлено на розгляд судів.

За добу задокументовано одне адмінправопорушення відносно громадянина за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

Працівниками поліції виявлялись такі правопорушення:

м. Вінниця – 45 адміністративних правопорушень;

Вінницька область –255 адміністративне правопорушення, з них:

18 – щодо керівників підприємств, установи, організації;

39 – керівників торгового закладу, установи харчування;

107 –підприємців, або інших осіб, які здійснювали торгівельну діяльність, або надавали послуги;

85 – фізичних осіб;

22 –перевізників (15 водії маршрутних таксі та 2 водії тролейбусу, 6 нерегулярні перевезення);

29 – в громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

Крім того, з початку запровадження карантинних заходів, на території області Гайсинський ВП задокументовано один факт вчинення кримінального правопорушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

Для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області:

  • функціонує – 27КПП, з них санітарних – 11;
  • працює мобільних патрулів в м. Вінниці– 34, в області – 152;
  • піших патрулів у м. Вінниці – 30, в області – 70;

Також задіяно на КПП та у патрулі протягом доби:

  • поліцейських – 635;
  • лікарів – 14;
  • НГУ – 138;
  • ДСНС – 28;
  • Муніципальної варти – 23.

Крім того, 215 патрулів (з яких 145 – автопатрулі та 70 піших) в кількості 454 поліцейських наближені до159 об’єктів відпочинку

Також наразі на самоізоляції перебуває 1 241 особа, а за останню добу на облік поставлено 38 осіб. Натомість знято з обліку 3 233 особи, термін перебування яких на самоізоляції завершився та інфекційне захворювання не проявилось.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 5 травня 2020 року, 13:50 Переглядів: 216

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація