Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

З порядку денного позачергової 20 сесії знято земельне питання Роздрукувати

8 червня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний позачергової 20 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями.

У її роботі зареєструвався 21 член президії з 30, також взяли участь керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час зібрання члени президії розглянули і схвалили порядок денний позачергової 20 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради. 

На розгляд було винесено  16 питань. У ході обговорень  виступив депутат Владислав Рой, член  постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Він вніс пропозицію зняти з порядку денного питання №1 «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради  до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України щодо ринку землі», яку члени президії підтримали.

За пропозицією депутата Андрія Ковальова, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження  було внесено питання щодо критичного стану з питною водою у м. Вінниці. Він запропонував заслухати представника «Вінницяоблводоканалу», екологічної інспекції та Департаменту екології  та  природних ресурсів. Рішення було прийнято одноголосно та включено до порядку денного за номером 1.

Також Владислав Рой,  запропонував виключити  з порядку денного питання з 10 по 15 включно щодо керівників  комунальних підприємств та перенесення їх на розгляд наступної  сесії.

Депутати обласної Ради Жанна Дмитренко та Геннадій Мазур внесли пропозицію включити в порядок денний Звернення депутатів обласної Ради  щодо  критичної ситуації, яка склалась на «Гніванському заводі спецзалізобетону». Обладнання заводу розбирають і перевозять до міста  Старокостянтинів Хмельницької області. Депутати підтримали пропозицію про внесення цього питання до порядку денного

Також на 20 позачерговій сесії  депутати розглянуть питання «Різне».

За результатами засідання члени президії затвердили 13 питань порядку денного зі змінами та доповненнями.

 

Повернутись Створено: 8 червня 2017 року, 11:45 Переглядів: 819

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація