23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З порядку денного позачергової 20 сесії знято земельне питання Роздрукувати

8 червня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний позачергової 20 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями.

У її роботі зареєструвався 21 член президії з 30, також взяли участь керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час зібрання члени президії розглянули і схвалили порядок денний позачергової 20 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради. 

На розгляд було винесено  16 питань. У ході обговорень  виступив депутат Владислав Рой, член  постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Він вніс пропозицію зняти з порядку денного питання №1 «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради  до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України щодо ринку землі», яку члени президії підтримали.

За пропозицією депутата Андрія Ковальова, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження  було внесено питання щодо критичного стану з питною водою у м. Вінниці. Він запропонував заслухати представника «Вінницяоблводоканалу», екологічної інспекції та Департаменту екології  та  природних ресурсів. Рішення було прийнято одноголосно та включено до порядку денного за номером 1.

Також Владислав Рой,  запропонував виключити  з порядку денного питання з 10 по 15 включно щодо керівників  комунальних підприємств та перенесення їх на розгляд наступної  сесії.

Депутати обласної Ради Жанна Дмитренко та Геннадій Мазур внесли пропозицію включити в порядок денний Звернення депутатів обласної Ради  щодо  критичної ситуації, яка склалась на «Гніванському заводі спецзалізобетону». Обладнання заводу розбирають і перевозять до міста  Старокостянтинів Хмельницької області. Депутати підтримали пропозицію про внесення цього питання до порядку денного

Також на 20 позачерговій сесії  депутати розглянуть питання «Різне».

За результатами засідання члени президії затвердили 13 питань порядку денного зі змінами та доповненнями.

 

Повернутись Створено: 8 червня 2017 року, 11:45 Переглядів: 626

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація