Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

З порядку денного позачергової 20 сесії знято земельне питання Роздрукувати

8 червня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний позачергової 20 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями.

У її роботі зареєструвався 21 член президії з 30, також взяли участь керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час зібрання члени президії розглянули і схвалили порядок денний позачергової 20 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради. 

На розгляд було винесено  16 питань. У ході обговорень  виступив депутат Владислав Рой, член  постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Він вніс пропозицію зняти з порядку денного питання №1 «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради  до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України щодо ринку землі», яку члени президії підтримали.

За пропозицією депутата Андрія Ковальова, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження  було внесено питання щодо критичного стану з питною водою у м. Вінниці. Він запропонував заслухати представника «Вінницяоблводоканалу», екологічної інспекції та Департаменту екології  та  природних ресурсів. Рішення було прийнято одноголосно та включено до порядку денного за номером 1.

Також Владислав Рой,  запропонував виключити  з порядку денного питання з 10 по 15 включно щодо керівників  комунальних підприємств та перенесення їх на розгляд наступної  сесії.

Депутати обласної Ради Жанна Дмитренко та Геннадій Мазур внесли пропозицію включити в порядок денний Звернення депутатів обласної Ради  щодо  критичної ситуації, яка склалась на «Гніванському заводі спецзалізобетону». Обладнання заводу розбирають і перевозять до міста  Старокостянтинів Хмельницької області. Депутати підтримали пропозицію про внесення цього питання до порядку денного

Також на 20 позачерговій сесії  депутати розглянуть питання «Різне».

За результатами засідання члени президії затвердили 13 питань порядку денного зі змінами та доповненнями.

 

Повернутись Створено: 8 червня 2017 року, 11:45 Переглядів: 671

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація