23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З прицілом на перспективу Роздрукувати

Вінничани писатимуть стратегію розвитку області

На Вінниччині стартував процес створення «Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року». Відповідне рішення прийняли депутати облради на черговій сесії 15 липня. Обранці визначили терміни роботи над головним документом регіону – до кінця поточного року.

Під час круглого столу, який відбувся одразу по завершенні засідання сесії, депутати, голови районних рад та представники громадських організацій обговорили принципи роботи над стратегією та намітили послідовні кроки цієї роботи.
Основне навантаження у підготовці Стратегії візьме на себе робоча група на чолі з першим заступником голови облради Ігорем Кревським, яка була створена розпорядженням голови обласної Ради. За словами Сергія Татусяка, особливістю та новацією цієї Стратегії є те, що її розроблятимуть не тільки фахівці профільних управлінь та експерти, як це було у минулому, а самі вінничани.
– Ми хочемо залучити до напрацювання стратегії всіх жителів області. Це буде своєрідний всеобуч, який не залишить осторонь жодного, – наголосив С.Татусяк.
Голова зазначив, що такий механізм створення головного документа з розвитку регіону запозичено у Польщі. Там він пройшов випробування часом та ефективно діє. Відтак презентувати досвід створення стратегії розвитку окремої територіальної громади та саму стратегію до Вінниці був запрошений вуйт гміни Моравіца Сьвєнтокшиського воєводства Польщі Маріан Бурас.

Пан Бурас коротко презентував свою стратегію на засіданні сесії облради та більш ґрунтовно – під час круглого столу на тему «Стратегія регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року та шляхи її реалізації».
Польський гість розповів вінницьким колегам, як у його гміні (селищі) народжувалася ідея щодо створення стратегії, як працювали робочі групи, які були помилки та вдалі моменти під час роботи.
– Головне, що ми мали пам’ятати під час розробки стратегії, – це те, що вона має бути співзвучна в ідеях, напрямках і термінах з стратегією повіту, воєводства і дорожньою картою держави в цілому, – звернув увагу присутніх Маріан Бурас.
Учасники круглого столу зауважили, що презентована їм стратегія розвитку польської Моравіци стане їм за зразок у розробці стратегії розвитку Вінниччини.
Сергій Татусяк доручив вже цього тижня робочій групі приступити до підготовчої роботи у районах з тим, аби вже у серпні вийти на розроблення розділів проекту Стратегії у відповідних галузях і сферах діяльності регіону.

 

Повернутись Створено: 18 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація