Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

З прицілом на перспективу Роздрукувати

Вінничани писатимуть стратегію розвитку області

На Вінниччині стартував процес створення «Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року». Відповідне рішення прийняли депутати облради на черговій сесії 15 липня. Обранці визначили терміни роботи над головним документом регіону – до кінця поточного року.

Під час круглого столу, який відбувся одразу по завершенні засідання сесії, депутати, голови районних рад та представники громадських організацій обговорили принципи роботи над стратегією та намітили послідовні кроки цієї роботи.
Основне навантаження у підготовці Стратегії візьме на себе робоча група на чолі з першим заступником голови облради Ігорем Кревським, яка була створена розпорядженням голови обласної Ради. За словами Сергія Татусяка, особливістю та новацією цієї Стратегії є те, що її розроблятимуть не тільки фахівці профільних управлінь та експерти, як це було у минулому, а самі вінничани.
– Ми хочемо залучити до напрацювання стратегії всіх жителів області. Це буде своєрідний всеобуч, який не залишить осторонь жодного, – наголосив С.Татусяк.
Голова зазначив, що такий механізм створення головного документа з розвитку регіону запозичено у Польщі. Там він пройшов випробування часом та ефективно діє. Відтак презентувати досвід створення стратегії розвитку окремої територіальної громади та саму стратегію до Вінниці був запрошений вуйт гміни Моравіца Сьвєнтокшиського воєводства Польщі Маріан Бурас.

Пан Бурас коротко презентував свою стратегію на засіданні сесії облради та більш ґрунтовно – під час круглого столу на тему «Стратегія регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року та шляхи її реалізації».
Польський гість розповів вінницьким колегам, як у його гміні (селищі) народжувалася ідея щодо створення стратегії, як працювали робочі групи, які були помилки та вдалі моменти під час роботи.
– Головне, що ми мали пам’ятати під час розробки стратегії, – це те, що вона має бути співзвучна в ідеях, напрямках і термінах з стратегією повіту, воєводства і дорожньою картою держави в цілому, – звернув увагу присутніх Маріан Бурас.
Учасники круглого столу зауважили, що презентована їм стратегія розвитку польської Моравіци стане їм за зразок у розробці стратегії розвитку Вінниччини.
Сергій Татусяк доручив вже цього тижня робочій групі приступити до підготовчої роботи у районах з тим, аби вже у серпні вийти на розроблення розділів проекту Стратегії у відповідних галузях і сферах діяльності регіону.

 

Повернутись Створено: 18 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація