9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З призначенням привітали директора комунального підприємства «Антопільське» Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин привітали з призначенням директора комунального підприємства «Антопільське» Олега Бовсунівського. Вони вручили йому рішення обласної Ради від 20 грудня 2017 року №564 згідно з яким із Олегом Петровичем укладено контракт терміном на один рік.

Побажали новопризначеному керівнику натхнення в роботі, нових звершень, а також здоров’я, сімейного благополуччя та Божого благословіння.

Комунальне підприємство «Антопільське» створене з метою здійснення виробничо-господарської діяльності, виробництва і переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продуктів тваринництва та їхньої реалізації.

На балансі підприємства рахується 13 транспортних засобів, а також сільгоспінвентар: 4 сівалки, 2 культиватори, 1 пристрій для збирання соняшника, 2 доїльні установки.

Повернутись Створено: 28 грудня 2017 року, 12:23 Переглядів: 562

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація