9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З професійним святом! Роздрукувати

Шановні вінничани!
Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників легкої промисловості.

Легка промисловість Вінниччини має міцні трудові традиції та виробничі досягнення, які забезпечують їй вагоме місце в економіці краю. Продукція подільських легковиків є конкурентоздатною, впевнено завойовує прихильність вітчизняних і зарубіжних споживачів. Маючи значний виробничий потенціал та підвищуючи рівень технічного оснащення виробництва і професійної підготовки робітників, легка промисловість активно відстоює свої позиції на ринку.

Ми впевнені, що ваш професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, усвідомлення важливості своєї праці для розвитку економіки нашої області та держави загалом є запорукою подальших успіхів, налагодження нових взаємовигідних виробничих зв’язків, підвищення якості та розширення асортименту товарів народного споживання і головне – поліпшення добробуту людей.

У цей святковий день бажаємо вам щастя, здоров’я, благополуччя і плідної роботи заради процвітання Вінниччини та рідної Вітчизни. Нехай добро і щедра доля не обминають вас і ваші родини.

 

 Голова обласної державної адміністрації  Голова обласної ради
   
 Микола ДЖИГА Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 10 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 904

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація