23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З професійним святом привітали працівників радіо, телебачення та зв’язку Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 15 листопада, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович з прийдешнім професійним святом привітали людей, робота яких пов’язана із радіомовленням, телебаченням та зв’язком.

В Україні День працівників радіо, телебачення та зв’язку відзначається 16 листопада.  Це свято започатковано 1994 року згідно з указом президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

– Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова, – сказав у вітальному слові Ігор Хміль. – Сучасне життя неможливе без засобів масової комунікації, які ви уособлюєте. Саме ви допомагаєте людям вчасно дізнаватися, чим живе світ. Бажаю вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, вірних друзів, надійних партнерів та колег.

В ході урочистого зібрання Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради нагородили 35 кращих працівників галузі радіо, зв’язку та телебачення та 20 – грамотами Вінницької міської ради.

Також у святковій програмі лунали музичні вітання, зокрема,  пісню «Україна-Вишиванка» заспівала вихованка зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія», міського Палацу мистецтв, призер Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Ірина Посна, жартівливу українську пісню «Орися» виконали Олександр Сінченко та Влад Казьмірук, із піснею «Давайте браття заспіваєм» виступили вихованці зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» міського Палацу мистецтв   Лєра Ткачук та Влад Челебієв,  пісня «Як жити без тебе» прозвучала у виконанні  Євгена Мельника.

Повернутись Створено: 15 листопада 2018 року, 15:50 Переглядів: 529

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація