23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З професійним святом віншували працівників державних органів Вінниччини Роздрукувати

Державний службовець не лише виконавець своїх службових обов’язків та функцій, це – єднальна ланка між владою і народом. Тому, аби висловити подяку та шану працівникам органів виконавчої влади регіону за їхній професіоналізм та наполегливість у роботі, проведено урочисті заходи з нагоди відзначення Дня державної служби в Україні.

З цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко привітали своїх колег зі святом та вручили їм Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації.

Від імені працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом присутніх привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник та у своєму виступі зазначив:

- Від недавнього часу ви працюєте вже у відповідності до нового Закону України «Про державну службу», на який в кожного із вас є свої сподівання. Ми всі надіємося, що найкращі сподівання будуть виправдані, а державна служба в Україні буде відповідати тому стандарту, який є в сучасному цивілізованому та прогресуючому суспільстві. Ми, працівники органів місцевого самоврядування, також очікуємо змін в законодавстві про діяльність самоврядних органів і надіємось, що ці зміни будуть позитивними та принесуть свої плоди. Важко уявити нормальне функціонування держави без вашої щоденної та клопіткої роботи. На державній службі ви працюєте за покликом серця, душі та бажання змінити державу на краще. Тому, шановні державні службовці, бажаю вам поваги від людей, на яку ви дійсно заслуговуєте, миру, злагоди та Божого благословення.

Також на адресу всіх державних службовців лунали святкові музичні вітання. 

Повернутись Створено: 23 червня 2016 року, 15:07 Переглядів: 638

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація