Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З Різдвом Христовим вірян Вінниччини привітали керівники області Роздрукувати

В перший день Різдва Христового   голова  обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керуючий справами виконавчого комітету міської Ради Сергій Чорнолуцький взяли участь у вечірньому богослужінні, що відбулося  у Спасо-Преображенському кафедральному соборі ПЦУ. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Завершивши святкову службу, митрополит Симеон привітав вірян з величним святом Різдва Христового та з проголошенням автокефалії православної церкви України.  Митрополит Вінницький і Барський Симеон – єдиний з вінничан був у складі української делегації, спільно з Президентом України Петром Порошенком в історичній події  – вручення Томосу   Предстоятелю Православної церкви України Митрополиту Епіфанію. Церемонія відбулася у Стамбулі у храмі Святого Георгія. Цим самим українська церква отримала  15 місце в диптиху православних церков  світу.

– Увесь світ був в очікуванні, адже було чимало перешкод, які довелося долати, але цього разу все увінчалось великим успіхом і Українська православна церква стала 15 церквою – сестрою світового православ’я, – поділився своїми враженнями, які панували під час вручення Томосу, митрополит Симеон.  – Сьогодні ми маємо самостійність і незалежність. Це дуже почесно і відповідально, ми увійшли у процес становлення нової церкви серед усіх  помісних церков. Дай Боже, усім нам мудрості, аби господарювати у своєму домі. Сьогодні, у свято народження Спасителя та свято народження нової автокефальної української церкви, хотілося б, щоб ми покривали все любов’ю і були єдині у світовому православ’ї. Подякуємо Богу за Його милість та благодать і просимо прощення за гріхи та благословення на подальший рік. Хай мир і спокій панують у наших душах, хай радість переповнює наші серця, нехай настане довгоочікуваний мир у нашій країні.

Із світлим святом Різдва Христового та надзвичайно важливою подією для української церкви усіх привітав Анатолій Олійник.

– Цьогоріч Господь створив справжнє диво – Українська церква отримала автокефалію, – сказав Анатолій Дмитрович.  Сьогодні найсвітліше свято в році – народження Христа. Тож нехай Різдвяна зірка, яка загорілася цієї ночі, веде по життю найвірнішим шляхом. Бажаю, щоб Різдво Христове надихало на нове подвижництво в благородній справі відродження віри, звеличення Церкви та розбудови нашої держави.

Валерій Коровій у своєму вітанні подякував митрополиту Симеону за мужність та терпіння.

– Ми переживаємо історичні події, які творимо ми самі.  Ці події є досить вагомі та глибоко закарбуються на сторінках історії нашої держави. І велику роль у цих подіях відіграла і Ваша позиція, Владико, – зазначив Валерій Коровій.

Від міського голови та депутатського корпусу Вінницької міської ради передав слова вітання і квіти  Сергій Чорнолуцький та побажав усім миру, добра й достатку.

З нагоди Різдва Христового вітання колядками  митрополиту та вірянам подарували найменші прихожани храму – діти.

Повернутись Створено: 8 січня 2019 року, 10:08 Переглядів: 450

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація