Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З вінничанами поділились польським досвідом залучення інвесторів Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела Семінар «Стандарти обслуговування інвестора в громаді». Захід мав на меті ознайомити учасників із стандартами єдиного підходу обслуговування інвесторів на прикладі пілотного проекту, який реалізовано у 46 ґмінах Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща. Зустріч  проводилася в рамках проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та польсько-українського економічного співробітництва» Міністерства розвитку Республіки Польща в рамках програми Польської допомоги з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща в 2018-2020 роках.

Головними спікерами проекту були Кшиштоф Сівек – керівник проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» Радника Міністра економічного розвитку Польщі та Мніка Здроек – експерт  Польського Агентства Інвестицій і Торгівлі РАІН. Вони презентували польську модель Національної системи підтримки інвесторів, поділилися досвідом запровадження стандартів обслуговування інвестора органами місцевого самоврядування. Учасники семінару дізналися, які фактори є важливими для інвесторів, ознайомилися з  правилами підготовки інвестиційних пропозицій на прикладі місцевого самоврядування Республіки Польща.

За результатами презентації польського досвіду учасники семінару обговорили шляхи запровадження послідовного та скоординованого підходу обслуговування інвестора органами місцевого самоврядування в масштабах області.

Повернутись Створено: 2 липня 2018 року, 15:21 Переглядів: 583

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація