17 травня 2021 року  о 13.00 год. в приміщені обласної Ради , сесійна зала, 2-й поверх відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; 18 травня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх), з використанням платформи ZOOM відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

 

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

З Вінниччини на передову у 9-й батальйон відправились 7 автомобілів з провізією Роздрукувати

11 травня  від приміщення Вінницької обласної Ради   до вінничан, що служать у 9-му окремому мотопіхотному батальйоні по лінії міста Попасної, відправилось шість мікроавтобусів, наповнені необхідними для вояків продуктами, та джип  «Ніссан», який залишиться у зоні АТО для виконання бойових завдань.

Відправка вантажу приурочена до 2-ї річниці створення 9-го батальйону. Провести волонтерів у дорогу вийшли усі працівники керівництво та працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради.

- Уже 2 роки ми живемо у мовах війни, - сказав голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник. - Сотні разів з цієї площі та з кожного району відправлялись вантажі  для наших воїнів на схід країни. Сьогоднішня поїздка особлива, бо рівно 2 роки  тому у Вінниці був створений 9-й батальйон територіальної оборони. Це  було вперше, коли на рівні області вирішувалось таке стратегічне  питання. І хочу подякувати тим депутатам, які приймали рішення про створення батальйону та виділення фінансування у сумі 3 млн грн, щоб можна було забезпечити наших воїнів.

Вантаж та автівки освятив священик храму св.Серафима Саровського УПЦ КП протоієрей Олександр Токарчук.

- Веземо близько 2 тонн вантажу, - розповідає Василь Нечипорук з «Вінницької обласної народної самооборони». – Зараз харчами хлопці забезпечені добре, тому просять привезти питну воду, домашні смаколики. Разом з нами вирушає у дорогу і музична група воїнів-афганців. Вони дадуть концерт для наших хлопців.

Перший заступник голови облради Людмила Щербаківська та депутати Вінницької облради Григорій Зозуля і Михайло Повшедний  повезли на передову 74 Почесних грамоти, якими будуть нагороджені  воїни  та волонтери від імені Вінницької обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 11 травня 2016 року, 18:06 Переглядів: 1873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація