Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

З Вінниччини на передову у 9-й батальйон відправились 7 автомобілів з провізією Роздрукувати

11 травня  від приміщення Вінницької обласної Ради   до вінничан, що служать у 9-му окремому мотопіхотному батальйоні по лінії міста Попасної, відправилось шість мікроавтобусів, наповнені необхідними для вояків продуктами, та джип  «Ніссан», який залишиться у зоні АТО для виконання бойових завдань.

Відправка вантажу приурочена до 2-ї річниці створення 9-го батальйону. Провести волонтерів у дорогу вийшли усі працівники керівництво та працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради.

- Уже 2 роки ми живемо у мовах війни, - сказав голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник. - Сотні разів з цієї площі та з кожного району відправлялись вантажі  для наших воїнів на схід країни. Сьогоднішня поїздка особлива, бо рівно 2 роки  тому у Вінниці був створений 9-й батальйон територіальної оборони. Це  було вперше, коли на рівні області вирішувалось таке стратегічне  питання. І хочу подякувати тим депутатам, які приймали рішення про створення батальйону та виділення фінансування у сумі 3 млн грн, щоб можна було забезпечити наших воїнів.

Вантаж та автівки освятив священик храму св.Серафима Саровського УПЦ КП протоієрей Олександр Токарчук.

- Веземо близько 2 тонн вантажу, - розповідає Василь Нечипорук з «Вінницької обласної народної самооборони». – Зараз харчами хлопці забезпечені добре, тому просять привезти питну воду, домашні смаколики. Разом з нами вирушає у дорогу і музична група воїнів-афганців. Вони дадуть концерт для наших хлопців.

Перший заступник голови облради Людмила Щербаківська та депутати Вінницької облради Григорій Зозуля і Михайло Повшедний  повезли на передову 74 Почесних грамоти, якими будуть нагороджені  воїни  та волонтери від імені Вінницької обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 11 травня 2016 року, 18:06 Переглядів: 1531

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація