23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

З Вінниччини на передову у 9-й батальйон відправились 7 автомобілів з провізією Роздрукувати

11 травня  від приміщення Вінницької обласної Ради   до вінничан, що служать у 9-му окремому мотопіхотному батальйоні по лінії міста Попасної, відправилось шість мікроавтобусів, наповнені необхідними для вояків продуктами, та джип  «Ніссан», який залишиться у зоні АТО для виконання бойових завдань.

Відправка вантажу приурочена до 2-ї річниці створення 9-го батальйону. Провести волонтерів у дорогу вийшли усі працівники керівництво та працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради.

- Уже 2 роки ми живемо у мовах війни, - сказав голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник. - Сотні разів з цієї площі та з кожного району відправлялись вантажі  для наших воїнів на схід країни. Сьогоднішня поїздка особлива, бо рівно 2 роки  тому у Вінниці був створений 9-й батальйон територіальної оборони. Це  було вперше, коли на рівні області вирішувалось таке стратегічне  питання. І хочу подякувати тим депутатам, які приймали рішення про створення батальйону та виділення фінансування у сумі 3 млн грн, щоб можна було забезпечити наших воїнів.

Вантаж та автівки освятив священик храму св.Серафима Саровського УПЦ КП протоієрей Олександр Токарчук.

- Веземо близько 2 тонн вантажу, - розповідає Василь Нечипорук з «Вінницької обласної народної самооборони». – Зараз харчами хлопці забезпечені добре, тому просять привезти питну воду, домашні смаколики. Разом з нами вирушає у дорогу і музична група воїнів-афганців. Вони дадуть концерт для наших хлопців.

Перший заступник голови облради Людмила Щербаківська та депутати Вінницької облради Григорій Зозуля і Михайло Повшедний  повезли на передову 74 Почесних грамоти, якими будуть нагороджені  воїни  та волонтери від імені Вінницької обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 11 травня 2016 року, 18:06 Переглядів: 1504

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація