23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За 20 років Європейський суд розглянув більше 67 тисяч заяв проти України Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль перебуває на стажуванні в міжнародних інституціях Європи, зокрема Берліну, Страсбургу, Женеви та Нюрнбергу. З 15 по 21 жовтня проходить проект «Парламенти світу. Міжнародні установи». В програмі якого візит до Європарламенту, Організації Об’єднаних націй, Європейського Суду з Прав Людини, Раду Європи та Бундестаг.

Участь у програмі проекту «Парламенти світу» – це унікальна можливість відвідати офіційні інституції різних країн, парламенти та судові установи, отримати досвід та знання, послухати лекції та поспілкуватися з офіційними представниками політико-правової сфери Європи.

Законодавчий орган Європейського Союзу – Європейський парламент, розміщений місті Страсбурзі, Франція. Саме Європарламент вважається одним з найбільш потужних законодавчих органів у світі.

– У стінах Європейського парламенту вирішувалася доля багатьох законопроектів на підтримку України з боку Європейського Союзу, –  написав на своїй сторінці у Facebook Ігор Хміль. – Тут 521 депутат проголосував за надання українцям права їхати до Європи без віз. Саме тут розпочинається безпрецедентне розслідування щодо порушення базових цінностей європейського співтовариства з боку Угорщини, країни-учасниці. Зараз Угорщину звинувачують у неповазі до людської гідності, свободи, демократії і рівності, уряд якої чинить тиск на судову систему, обмежує свободу ЗМІ. Тож запровадження санкцій – неминуче. Бути членом ЄС, мати своїх представників у складі Європейського парламенту – це не лише честь для країни. Це величезні зусилля з боку владних інституцій відповідати базовим європейським цінностям.

В Європейському суді з прав людини Ігор Хміль взяв участь у слуханнях однієї зі справ.

– Зараз на розгляді Європейського суду з прав людини слухається справа Странд Лоббен проти Норвегії, – зазначив Ігор Хміль. – Суть справи у тому, що біологічна мама спочатку відмовлялася від догляду за своєю дитиною, а через три роки опротестувала перебування дитини у прийомній сім’ї. Справа у ЄСПЛ перебуває з 2013 року і зараз розглядається Великою Палатою (це вже третій рівень суду).

Кожна п’ята заява в ЄСПЛ стосується України, а всього за 20 років Європейський суд розглянув більше 67 тис. заяв проти України. Зараз із низки нових справ половина пов’язана з російською агресією. Про це також йшла мова на зустрічі в рамках проекту «Парламенти світу. Міжнародні установи».

У Раді Європи заступник голови обласної Ради мав зустріч із Ганною Юдківською – суддею Європейського суду з прав людини від України. Також вивчали досвід найкращих практик місцевого самоврядування, які перемогли в конкурсі від РЄ.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2018 року, 16:52
Оновлено: 19 жовтня 2018 року, 17:49
Переглядів: 352

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація