21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За 20 років Європейський суд розглянув більше 67 тисяч заяв проти України Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль перебуває на стажуванні в міжнародних інституціях Європи, зокрема Берліну, Страсбургу, Женеви та Нюрнбергу. З 15 по 21 жовтня проходить проект «Парламенти світу. Міжнародні установи». В програмі якого візит до Європарламенту, Організації Об’єднаних націй, Європейського Суду з Прав Людини, Раду Європи та Бундестаг.

Участь у програмі проекту «Парламенти світу» – це унікальна можливість відвідати офіційні інституції різних країн, парламенти та судові установи, отримати досвід та знання, послухати лекції та поспілкуватися з офіційними представниками політико-правової сфери Європи.

Законодавчий орган Європейського Союзу – Європейський парламент, розміщений місті Страсбурзі, Франція. Саме Європарламент вважається одним з найбільш потужних законодавчих органів у світі.

– У стінах Європейського парламенту вирішувалася доля багатьох законопроектів на підтримку України з боку Європейського Союзу, –  написав на своїй сторінці у Facebook Ігор Хміль. – Тут 521 депутат проголосував за надання українцям права їхати до Європи без віз. Саме тут розпочинається безпрецедентне розслідування щодо порушення базових цінностей європейського співтовариства з боку Угорщини, країни-учасниці. Зараз Угорщину звинувачують у неповазі до людської гідності, свободи, демократії і рівності, уряд якої чинить тиск на судову систему, обмежує свободу ЗМІ. Тож запровадження санкцій – неминуче. Бути членом ЄС, мати своїх представників у складі Європейського парламенту – це не лише честь для країни. Це величезні зусилля з боку владних інституцій відповідати базовим європейським цінностям.

В Європейському суді з прав людини Ігор Хміль взяв участь у слуханнях однієї зі справ.

– Зараз на розгляді Європейського суду з прав людини слухається справа Странд Лоббен проти Норвегії, – зазначив Ігор Хміль. – Суть справи у тому, що біологічна мама спочатку відмовлялася від догляду за своєю дитиною, а через три роки опротестувала перебування дитини у прийомній сім’ї. Справа у ЄСПЛ перебуває з 2013 року і зараз розглядається Великою Палатою (це вже третій рівень суду).

Кожна п’ята заява в ЄСПЛ стосується України, а всього за 20 років Європейський суд розглянув більше 67 тис. заяв проти України. Зараз із низки нових справ половина пов’язана з російською агресією. Про це також йшла мова на зустрічі в рамках проекту «Парламенти світу. Міжнародні установи».

У Раді Європи заступник голови обласної Ради мав зустріч із Ганною Юдківською – суддею Європейського суду з прав людини від України. Також вивчали досвід найкращих практик місцевого самоврядування, які перемогли в конкурсі від РЄ.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2018 року, 16:52
Оновлено: 19 жовтня 2018 року, 17:49
Переглядів: 380

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація