21 вересня о 9.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 301) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм                                 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

За добу на Вінниччині не зафіксовано жодного пацієнта з підозрою на COVID-19 Роздрукувати

Станом на ранок 24 березня у Вінницькій області вірусологічною лабораторією обласного лабораторного Центру протестовано біологічний матеріал від 21 особи з підозрою на COVID-19. Як результат – не підтверджено жодного випадку на захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

Зараз в Україні зафіксовано та лабораторно підтверджено 84 випадки захворювання на цю інфекцію.

В лікарнях області розгорнуто 290 інфекційних ліжок, із них – 89 боксів та 51 напівбокс. За необхідності, їхня кількість буде збільшена шляхом перепрофілізації інших ліжок.

В боксованих палатах інфекційних відділень створені палати інтенсивної терапії, які забезпечені усім необхідним обладнанням.

На сьогодні на лікуванні у лікарнях інфекційних відділень області перебуває 191 особа з гострими респіраторними захворюваннями та 63 особи з вірусно-бактеріальними пневмоніями.

Інфекційні відділення лікарень забезпечені та постійно поповнюються запаси необхідними медикаментозними та дезінфекційними засобами, засобами індивідуального захисту та іншими необхідними матеріальними ресурсами. Моніторинг забезпеченості проводиться щотижнево.

Голова облдержадміністрації нагадав, що специфічної терапії для лікування гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19 не існує. Лікування симптоматичне, посиндромне.

– Наголошую про необхідність використовувати важливі заходи безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, не перебувати у місцях великого скупчення людей, утримуватись від поїздок, – підкреслив Владислав Скальський.

Він також вкотре акцентував увагу на успішному досвіді інших країн, який показав, що самоізоляція є найефективнішим способом попередження та поширення хвороби.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 24 березня 2020 року, 12:34 Переглядів: 655

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація