Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

За добу на Вінниччині не зафіксовано жодного пацієнта з підозрою на COVID-19 Роздрукувати

Станом на ранок 24 березня у Вінницькій області вірусологічною лабораторією обласного лабораторного Центру протестовано біологічний матеріал від 21 особи з підозрою на COVID-19. Як результат – не підтверджено жодного випадку на захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

Зараз в Україні зафіксовано та лабораторно підтверджено 84 випадки захворювання на цю інфекцію.

В лікарнях області розгорнуто 290 інфекційних ліжок, із них – 89 боксів та 51 напівбокс. За необхідності, їхня кількість буде збільшена шляхом перепрофілізації інших ліжок.

В боксованих палатах інфекційних відділень створені палати інтенсивної терапії, які забезпечені усім необхідним обладнанням.

На сьогодні на лікуванні у лікарнях інфекційних відділень області перебуває 191 особа з гострими респіраторними захворюваннями та 63 особи з вірусно-бактеріальними пневмоніями.

Інфекційні відділення лікарень забезпечені та постійно поповнюються запаси необхідними медикаментозними та дезінфекційними засобами, засобами індивідуального захисту та іншими необхідними матеріальними ресурсами. Моніторинг забезпеченості проводиться щотижнево.

Голова облдержадміністрації нагадав, що специфічної терапії для лікування гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19 не існує. Лікування симптоматичне, посиндромне.

– Наголошую про необхідність використовувати важливі заходи безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, не перебувати у місцях великого скупчення людей, утримуватись від поїздок, – підкреслив Владислав Скальський.

Він також вкотре акцентував увагу на успішному досвіді інших країн, який показав, що самоізоляція є найефективнішим способом попередження та поширення хвороби.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 24 березня 2020 року, 12:34 Переглядів: 551

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація