5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За добу задокументовано 4 адмінправопорушення карантинних заходів Роздрукувати

За статистичними даними Головного управління Національної поліції у Вінницькій області з початку запровадження карантинних заходів працівниками поліції складено 287 протоколів за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно проти епідемічних правил і норм), які направлено на розгляд судів. За добу задокументовано 4 таких адмінправопорушення.

Серед порушників, на яких складено адмінпротоколи: 18 керівників підприємств, установ та організацій, 38 керівників торгових закладів та установ харчування, 105 підприємців, які здійснювали торговельну діяльність, або надавали послуги, 81 фізична особа, 17 перевізників (13 водії маршрутних таксі та 1 водій тролейбусу, 3 – нерегулярні перевезення), 28 громадян, які порушили карантинні правила щодо самоізоляції.

Крім того, з початку запровадження карантинних заходів, на території області задокументовано один факт вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

В період запровадження карантинних заходів на самоізоляції перебуває 1 тис. 767 осіб, зокрема, протягом останньої доби на облік поставлено 90 осіб. Натомість знято з обліку – 2 тис. 249 осіб, термін перебування яких на самоізоляції завершився та інфекційне захворювання не проявилось.

Для посилення публічної безпеки та порядку на території Вінницької області функціонує 28 контрольно-пропускних пунктів, з них санітарних – 11.

Крім цього, у м. Вінниці працює 34 мобільні патрулі, в області – 152. Кількість піших патрулів в обласному центрі – 35, на Вінниччині загалом – 76.

Протягом доби на контрольно-пропускних пунктах залучено 700 поліцейських, 14 лікарів, 138 військовослужбовців Національної гвардії України, 28 працівників ДСНС. 217 патрулів (з яких 141 – автопатрулі та 76 піші) в кількості 458 поліціянтів, моніторили 159 об’єктів відпочинку.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 23 квітня 2020 року, 16:05 Переглядів: 206

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація