Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За фактом перешкоджання виконанню посадових обов’язків Валентином Фіщуком відкрито кримінальне провадження Роздрукувати

За фактом протиправних дій працівників “Гепард плюс” і колишнього головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Віктора Власюка відкрито кримінальне провадження № 12014020010006336 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1. ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Про це йдеться в листі виконувача обов’язків начальника Управління громадської безпеки УВМС у Вінницькій області Слободянюка І.М на адресу Вінницької обласної Ради.

В листі зазначено, що Управлінням МВС у Вінницькій області розглянуто лист виконувача обов’язків головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука щодо протиправних дій працівників охоронної фірми “Гепард плюс” і колишнього головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Віктора Власюка, які 29.08.2014 року не допустили його до робочого місця для виконання покладених на нього обов’язків. Зазначений лист скеровано до МВ УМВС й зареєстровано у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення за № 25349 від 03.09.2014 року. На цей час проводиться досудове розслідування.

Раніше повідомлялося, що голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до прокуратури Вінницької області і начальника управління УМВС у Вінницькій області з вимогою негайно провести перевірку вищезазначених фактів і вжити заходів прокурорського реагування. Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-zvernuvsya-v-pravoohoronni-organi-z-privodu-nedopuschennya-valentina-fischuka-do-miscya-roboti.htm.

Повернутись Створено: 13 жовтня 2014 року, 13:40 Переглядів: 1335

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація