Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За фінансовим сприянням депутата Володимира Зарічанського відкрито дитячий майданчик на Бершадщині Роздрукувати

У Красносілці Бершадського району відбулося відкриття ігрового дитячого майданчика «Надія» у місцевому ДНЗ "Ромашка". Захід відбувся за фінансовим сприянням депутата обласної Ради від ВО «Свобода» Володимира Зарічанського.

Депутат організував транспорт для дітей з сіл  – Красносілка, Маньківка, Крушенівка. 200 дошкільнят та 1-4-х класів разом із вихователями та учителями приїхало на захід. Підтримати колегу приїхали депутат обласної Ради Валерій Скрипченко, депутати Вінницької міськради Олександр Семененко та Дмитро Уманець.

На початку урочистої програми меценат з завідувачем дошкільного закладу розрізали червону стрічку, а голова сільради та батьківського комітету дитячого садочка висловили подяку Володимиру Зарічанському.

- Хотів би вас усіх привітати з відкриттям дитячого майданчика «Надія». Чому «Надія»? Тому що ми віримо у світле майбутнє, сказав під час виступу  Володимир Зарічанський. - І здавалося, що у даний момент ніби втрачається надія, здається, важко жити в цій країні. Але я впевнений, що все буде добре. Кожен з нас, дорослих, вкладає все у душу цих діточок. Як писав педагог Василь Сухомлинський: «Діти повинні жити в турботі, в поезії та в казці». Всю турботу я намагаюся віддати цим діткам. Дитячий майданчик це місце, де діти спілкуються знаходять своїх друзів, вони знаходяться на чистому повітрі, рухаються, фізично розвиваються. І моя мрія, щоб діти росли щасливими, здоровими, щоб у нас була здорова нація.

Після святкової концертної програми, яку організували  Наталія та Андрій Муравинець, виступали діти та артисти-аніматор. Наприкінці свята меценат подарував кожній дитині морозиво, повітряні кульки, сік, олівці та альбоми. 

Віталій Казаков

Повернутись Створено: 7 червня 2017 року, 16:29 Переглядів: 550

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація