Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За фінансовим сприянням депутата Володимира Зарічанського відкрито дитячий майданчик на Бершадщині Роздрукувати

У Красносілці Бершадського району відбулося відкриття ігрового дитячого майданчика «Надія» у місцевому ДНЗ "Ромашка". Захід відбувся за фінансовим сприянням депутата обласної Ради від ВО «Свобода» Володимира Зарічанського.

Депутат організував транспорт для дітей з сіл  – Красносілка, Маньківка, Крушенівка. 200 дошкільнят та 1-4-х класів разом із вихователями та учителями приїхало на захід. Підтримати колегу приїхали депутат обласної Ради Валерій Скрипченко, депутати Вінницької міськради Олександр Семененко та Дмитро Уманець.

На початку урочистої програми меценат з завідувачем дошкільного закладу розрізали червону стрічку, а голова сільради та батьківського комітету дитячого садочка висловили подяку Володимиру Зарічанському.

- Хотів би вас усіх привітати з відкриттям дитячого майданчика «Надія». Чому «Надія»? Тому що ми віримо у світле майбутнє, сказав під час виступу  Володимир Зарічанський. - І здавалося, що у даний момент ніби втрачається надія, здається, важко жити в цій країні. Але я впевнений, що все буде добре. Кожен з нас, дорослих, вкладає все у душу цих діточок. Як писав педагог Василь Сухомлинський: «Діти повинні жити в турботі, в поезії та в казці». Всю турботу я намагаюся віддати цим діткам. Дитячий майданчик це місце, де діти спілкуються знаходять своїх друзів, вони знаходяться на чистому повітрі, рухаються, фізично розвиваються. І моя мрія, щоб діти росли щасливими, здоровими, щоб у нас була здорова нація.

Після святкової концертної програми, яку організували  Наталія та Андрій Муравинець, виступали діти та артисти-аніматор. Наприкінці свята меценат подарував кожній дитині морозиво, повітряні кульки, сік, олівці та альбоми. 

Віталій Казаков

Повернутись Створено: 7 червня 2017 року, 16:29 Переглядів: 714

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація