Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища профінансують 8 проєктів Роздрукувати

8 жовтня відбулося засідання конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. У роботі засідання взяли участь заступник голови  обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, голова постійної комісії з питань  бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур,  депутат обласної Ради Людмила Головашич, директор Департаменту  міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко,  директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський,  директор Департаменту агропромислового розвитку Микола Ткачук.

На розгляд комісії був запропонований перелік природоохоронних заходів, реалізація яких передбачається за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році. Про це поінформував присутніх заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник.

– Сьогодні, відповідно до наповнень бюджету маємо розподілених 56 мільйонів гривень, ще є 66 мільйонів гривень та 10 мільйонів гривень, які можна розглядати як додаткові та завдяки яким можна профінансувати ще кілька об’єктів, – сказав під час виступу Василь Броварник.     

На розгляд членам комісії було запропоновано п’ять об’єктів для фінансування за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Зокрема, «Реконструкція мережі самозливної каналізації в селі Агрономічне», «Придбання контейнерів для покращення благоустрою Бохоницької сільської ради», «Придбанная спецтехніки (сміттєвозу) для покращення стану благоустрою міста Козятина», «Відновлення ландшафту території Северинівського парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва с. Северинівка Жмеринського району (реконструкція)», «Проведення заходів щодо збереження та відновлення первісного вигляду парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Печерський парк».

В ході обговорень члени комісії прийняли рішення надати також фінансову підтримку Ободівській сільській раді для встановлення сміттєвих контейнерів  у восьми прилеглих населених пунктах. Наразі там відпрацьовується логістика щодо збору твердих побутових відходів. Також кошти із обласного фонду охорони навколишнього природного середовища будуть надані державній екологічній інспекції для проведення заходів протидії браконьєрству. Зокрема, планується закупити реєстратори, чотири відеокамери, двигун, бензин та планшет для квадрокоптера. На придбання та впровадження обладнання для збору та складування твердих побутових відходів для Мельниківської сільської обєднаної територіальної громади також будуть виділені кошти із цього обласного фонду.                     

Окрім цього, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко поінформував присутніх про звернення Іллінецької міської ради щодо переспрямування економії коштів з природоохоронного заходу «Придбання для переобладнання пластикових відходів з метою виробництва піщано-полімерної тротуарної плитки на території Іллінецької міської ОТГ» на реалізацію проєкту «Придбання сміттєвоза для збору твердих побутових відходів з метою міжмуніципального співробітництва Іллінецької міської ОТГ із сусідніми громадами».

Повернутись Створено: 8 жовтня 2019 року, 15:45
Оновлено: 8 жовтня 2019 року, 16:43
Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація