Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За кошти, що зібрані в рамках благодійного марафону, придбають медичне обладнання для Військово-медичного клінічного центру Роздрукувати

6 жовтня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів засідання Координаційної Ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. На засіданні було розглянуто єдине питання порядку денного – «Про підсумки Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”, який проводиться з метою збору коштів для допомоги пораненим і постраждалим українським військовослужбовцям у зоні АТО.

Участь в засіданні взяли: перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, начальник Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Сергій Петрук, голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький, голови районних та міських рад Вінницької області.

Присутні обговорили хід проведення марафону, який відбувся у багатьох районах, селищах, селах Вінниччини і підбили перші підсумки, про які поінформував присутніх заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик. Зокрема, в рамках акції станом на 6 жовтня було зібрано 761 тис. 505 грн. Участь у марафоні взяли 461 юридична і фізична особи, близько 100 сільських і селищних рад, 47 комунальних підприємства і закладів області, які перерахували зазначені кошти на благодійний рахунок Товариства Червоного Хреста. Серед найактивніших учасників були: Томашпільський, Теплицький, Липовецький райони і місто Вінниця.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував усім очільникам органів місцевого самоврядування області за активну участь у благодійному марафоні, який згуртував територіальну громаду Вінниччини навколо підтримки українських героїв. За підсумками обговорення члени Координаційної Ради з питань місцевого самоврядування ухвалили рішення, у відповідності до якого зібрані під час проведення благодійних культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів в рамках марафону кошти будуть скеровані на придбання медичного обладнання для Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону у м. Вінниці, в якому лікуються поранені українські військовослужбовці.

Зокрема, на зазначені кошти буде придбано автоматичний біохімічний аналізатор крові, який призначений для діагностики і лікування важкопоранених та хворих бійців. Ціна такого апарату становить приблизно 550 тис. грн. Решта зібраних коштів заплановано витратити на придбання сучасних аптечок для надання екстреної невідкладної медичної допомоги у польових умовах, які необхідні для українських військовослужбовців на фронті.

Нагадаємо, що з ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка Координаційна Рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 16 вересня цього року ухвалила рішення про проведення 16 вересня - 6 жовтня 2014 року Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”.

Повернутись Створено: 6 жовтня 2014 року, 23:14 Переглядів: 948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація