20 лютого о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації; 21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

За незалежність України вінничани молилися в Спасо-Преображенському соборі Роздрукувати

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці відбулося  богослужіння з нагоди Дня Незалежності України. У спільній молитві за мир і добробут в Україні взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації й вінничани.    

Молебень провели митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Вінницький і Брацлавський Роман та архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл.

- Багато віків наші попередники віддавали своє життя для того, щоб ми сьогодні мали незалежність. Зараз ми маємо свободу, якої не мали наші предки, маємо право вибору, можемо вільно подорожувати – це велика цінність, – сказав митрополит Симеон. – Ми сьогодні молилися та взивали Господа Бога благословити нашу землю, нашу владу і наш народ, умудрити всіх, щоб кожне діяння відповідало Євангелівським заповідям. Треба пам’ятати, що в першу ми всі служимо Богу і маємо робити свою роботу добре.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій у своєму вітальному виступі зазначив, що сьогодні особливий день, адже Господь благословив український народ та дав нам нашу землю.

Привітав із 28-ю річницею незалежності України й голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Дозвольте привітати вас усіх із найвеличнішим державним святом – Днем Незалежності України. Протягом тривалого часу український народ боровся за право вільно жити на своїй Богом даній землі, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Попри всі проблеми, труднощі й намагання наших недругів відібрати нашу незалежність – Україна була завжди, вона є і буде!

До вітань також долучився секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Після завершення богослужіння від імені духовенства області голову обласної Ради Анатолія Олійника привітали із нещодавнім ювілеєм.

 

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2019 року, 11:54 Переглядів: 273

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація