29 травня о14.00 в приміщенні обласної Ради (303 кабінет) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації             

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

За незалежність України вінничани молилися в Спасо-Преображенському соборі Роздрукувати

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці відбулося  богослужіння з нагоди Дня Незалежності України. У спільній молитві за мир і добробут в Україні взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації й вінничани.    

Молебень провели митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Вінницький і Брацлавський Роман та архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл.

- Багато віків наші попередники віддавали своє життя для того, щоб ми сьогодні мали незалежність. Зараз ми маємо свободу, якої не мали наші предки, маємо право вибору, можемо вільно подорожувати – це велика цінність, – сказав митрополит Симеон. – Ми сьогодні молилися та взивали Господа Бога благословити нашу землю, нашу владу і наш народ, умудрити всіх, щоб кожне діяння відповідало Євангелівським заповідям. Треба пам’ятати, що в першу ми всі служимо Богу і маємо робити свою роботу добре.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій у своєму вітальному виступі зазначив, що сьогодні особливий день, адже Господь благословив український народ та дав нам нашу землю.

Привітав із 28-ю річницею незалежності України й голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Дозвольте привітати вас усіх із найвеличнішим державним святом – Днем Незалежності України. Протягом тривалого часу український народ боровся за право вільно жити на своїй Богом даній землі, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Попри всі проблеми, труднощі й намагання наших недругів відібрати нашу незалежність – Україна була завжди, вона є і буде!

До вітань також долучився секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Після завершення богослужіння від імені духовенства області голову обласної Ради Анатолія Олійника привітали із нещодавнім ювілеєм.

 

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2019 року, 11:54 Переглядів: 319

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація