Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За незалежність України вінничани молилися в Спасо-Преображенському соборі Роздрукувати

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці відбулося  богослужіння з нагоди Дня Незалежності України. У спільній молитві за мир і добробут в Україні взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації й вінничани.    

Молебень провели митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Вінницький і Брацлавський Роман та архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл.

- Багато віків наші попередники віддавали своє життя для того, щоб ми сьогодні мали незалежність. Зараз ми маємо свободу, якої не мали наші предки, маємо право вибору, можемо вільно подорожувати – це велика цінність, – сказав митрополит Симеон. – Ми сьогодні молилися та взивали Господа Бога благословити нашу землю, нашу владу і наш народ, умудрити всіх, щоб кожне діяння відповідало Євангелівським заповідям. Треба пам’ятати, що в першу ми всі служимо Богу і маємо робити свою роботу добре.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій у своєму вітальному виступі зазначив, що сьогодні особливий день, адже Господь благословив український народ та дав нам нашу землю.

Привітав із 28-ю річницею незалежності України й голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Дозвольте привітати вас усіх із найвеличнішим державним святом – Днем Незалежності України. Протягом тривалого часу український народ боровся за право вільно жити на своїй Богом даній землі, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Попри всі проблеми, труднощі й намагання наших недругів відібрати нашу незалежність – Україна була завжди, вона є і буде!

До вітань також долучився секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Після завершення богослужіння від імені духовенства області голову обласної Ради Анатолія Олійника привітали із нещодавнім ювілеєм.

 

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2019 року, 11:54 Переглядів: 194

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація