Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

За останню добу на Вінниччині виявлено 19 нових випадків зараження на COVID – 19 Роздрукувати

Станом на 14 квітня в області з початку спостережень зареєстровано 381 підозру на коронавірусну інфекцію. У 213 випадках було підтверджено коронавірус, в тому числі у 12 дітей. Четверо з них – з м.Вінниці, а також ще чотири дитини з Гайсинського району. Коронавірус серед дітей виявлено в Чернівецькому, Вінницькому, Томашпільському та Тростянецькому районах, де зареєстровано по одному випадку захворювання серед дитячого населення.

Лабораторно підтверджені випадки COVID-19 зареєстровані: у місті Вінниці - 94, у Калинівському районі – 39, у Тростянецькому районі – 15, у Вінницькому районі – 12, в Гайсинському районі – 11, у Козятинському районі – 6, у Немирівському та Ямпільському районах – по 5 випадків, у Погребищенському районі – 4, а в Хмільницькому, Жмеринському, Томашпільському, Барському та Липовецькому районах – по 3. В Крижопільському районі зафіксовано 2 випадки COVID-19, а в м.Ладижині та у Тиврівському, Тульчинському, Оратівському та Чернівецькому районах виявлено по 1 випадку.

Вчасна реєстрація випадків відбувається завдяки роботі Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України, фахівці якого працюють в цілодобовому режимі, проводячи велику кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції. Наразі обласний лабораторний Центр МОЗ України отримав ще 450 зразків біоматеріалів для досліджень. На цей час в лабораторіях протестовано 3034 зразки біоматеріалів.

13 квітня Вінниччина отримала чергову централізовану поставку реагентів для тест-систем на полімеразну ланцюгову реакцію у кількості більше 8000 штук, а також засобів індивідуального захисту для медиків. Невдовзі очікується надходження додаткових централізованих поставок.

Повернутись Створено: 14 квітня 2020 року, 17:17 Переглядів: 426

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація