5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За останню добу у області горіло п’ять районів Роздрукувати

Протягом минулої доби рятувальники здійснили 17 виїздів на гасіння пожеж в екосистемах області.

За добу 12 квітня, «найгарячішими» районами області за кількістю виїздів підрозділів рятувальників стали: Томашпільський, Козятинський, Крижопільський, Оратівський  та Вінницький райони.

Загальна площа пожеж склала понад понад 25 га.

До ліквідації пожеж від Головного управління ДСНС області залучалося 85 чоловік особового складу та 21 одиниця пожежно-рятувальної техніки.

З початку 2020-го  зареєстровано 796 пожеж в екосистемах області, під час яких «пекельному жару» було піддано понад 844 га землі.

Рятувальники акцентують увагу громадян на тому, що через масові загоряння на відкритих територіях, завдаються збитки не лише державі, а й довкіллю та здоров’ю жителів Вінниччини. Адже, коли палять траву, то згорає гумус із найбільш родючого шару ґрунту, тому на місці горіння може вже нічого не вирости.

Окрім того, під час згоряння однієї тонни рослинних залишків у повітря, вивільняється більш як 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окис азоту, вуглекислий газ, важкі метали тощо, які осідають у легенях. Як правило, разом із травою часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 13 квітня 2020 року, 14:15 Переглядів: 112

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація