Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За підримки депутата обласної Ради здійснилася мрія Богдана з Ладижина Роздрукувати

За підтримки депутата обласної Ради Людмили Головашич діти з Ладижина побували у «Подільському зоопарку» та відвідали меморіальний комплекс «Вервольф».

– Наші діти чудові, розумні та кмітливі, допитливі та непосидючі, – зазначила депутат, коментуючи поїздку. – Нині багато цікавого можна почитати в соціальних мережах, багато побачити на телеекранах, але головне – показувати дітям справжнє, сучасне життя, аби у них сформувалася реальна картинка світу та виникало зацікавлення почитати й збагатити свої знання побаченим.

– Я сама в шкільні роки багато подорожувала, так склалося життя, – розповідає Людмила Головашич. – Тому хочу, аби сучасні діти бачили й вивчили свій рідний край. Я переконана, що саме такі подорожі сприяють дружбі та довірі .

Як розповіла Людмила Володимирівна, ця подорож стала також знаковою і для двох особливих дітей міста – Богдана та Вероніки, матір яких загинула від рук нелюдя кілька років тому, і діти й досі перебувають у стресі. Богдан мріяв про футбол і під час поїздки мрії хлопчика здійснилися. Подорожуючи разом із ладижинською командою «Авангард»та тренером Олегом Павліком, Богдану зроблено пропозицію – стати членом команди футболістів.

Вероніка теж задоволена поїздкою, всю дорогу вона посміхалася та жартувала.

– Як депутат, я розумію, що основна моя робота – це депутатська професійна діяльність, наразі – вирішення проблем екології, допомога виборцям у вирішені їхніх проблем, а турбота про діток – це наше спільне завдання, наш внесок у майбутнє, – прокоментувала Людмила Головашич.

Повернутись Створено: 22 вересня 2017 року, 11:29 Переглядів: 572

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація