23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За підримки депутата обласної Ради здійснилася мрія Богдана з Ладижина Роздрукувати

За підтримки депутата обласної Ради Людмили Головашич діти з Ладижина побували у «Подільському зоопарку» та відвідали меморіальний комплекс «Вервольф».

– Наші діти чудові, розумні та кмітливі, допитливі та непосидючі, – зазначила депутат, коментуючи поїздку. – Нині багато цікавого можна почитати в соціальних мережах, багато побачити на телеекранах, але головне – показувати дітям справжнє, сучасне життя, аби у них сформувалася реальна картинка світу та виникало зацікавлення почитати й збагатити свої знання побаченим.

– Я сама в шкільні роки багато подорожувала, так склалося життя, – розповідає Людмила Головашич. – Тому хочу, аби сучасні діти бачили й вивчили свій рідний край. Я переконана, що саме такі подорожі сприяють дружбі та довірі .

Як розповіла Людмила Володимирівна, ця подорож стала також знаковою і для двох особливих дітей міста – Богдана та Вероніки, матір яких загинула від рук нелюдя кілька років тому, і діти й досі перебувають у стресі. Богдан мріяв про футбол і під час поїздки мрії хлопчика здійснилися. Подорожуючи разом із ладижинською командою «Авангард»та тренером Олегом Павліком, Богдану зроблено пропозицію – стати членом команди футболістів.

Вероніка теж задоволена поїздкою, всю дорогу вона посміхалася та жартувала.

– Як депутат, я розумію, що основна моя робота – це депутатська професійна діяльність, наразі – вирішення проблем екології, допомога виборцям у вирішені їхніх проблем, а турбота про діток – це наше спільне завдання, наш внесок у майбутнє, – прокоментувала Людмила Головашич.

Повернутись Створено: 22 вересня 2017 року, 11:29 Переглядів: 419

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація