Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За підтримки депутата обласної Ради делегація з Вінниччини відвідала фестиваль «Гуцульська бриндзя – 2017» Роздрукувати

В рамках угоди про співробітництво між Могилів-Подільським та Рахівським районами делегація з Вінниччини відвідала фестиваль-ярмарок «Гуцульська бриндзя – 2017». Рахівський район Закарпатської області славиться своїми звичаями, проведенням свят та фестивалів з метою підтримки давніх гуцульських традицій. 

Завдячуючи депутату обласної Ради Володимиру Гнатишену, відбулась поїздка до Рахівського району, де  подільські красуні з театру мод «Кралі» йшли у святковій ході містом.

Фестиваль відвідала вінницька делегація у складі голови Могилів-Подільської районної ради Володимира Сіранта, заступника голови районної ради Михайла Слободянюка, заступника голови райдержадміністрації Михайла Гоцуляка, сільських голів, депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Свято бринзи здавна влаштовувалось на честь повернення вівчарів з полонин, які перебували там з початку квітня, випасаючи овець. Під час фестивалю-ярмарку викладаються на продаж та напоказ продукти вівчарства, вироби з овечої вовни, сувеніри та інша продукція.

Фестиваль спрямований на відродження традицій та розвитку сільських фермерських господарств, які таким чином мають додаткову можливість для збуту виробленої продукції, адже щороку фестиваль-ярмарок відвідують тисячі гостей з усієї України.

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 10:09 Переглядів: 1244

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація