23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За підтримки депутата обласної Ради делегація з Вінниччини відвідала фестиваль «Гуцульська бриндзя – 2017» Роздрукувати

В рамках угоди про співробітництво між Могилів-Подільським та Рахівським районами делегація з Вінниччини відвідала фестиваль-ярмарок «Гуцульська бриндзя – 2017». Рахівський район Закарпатської області славиться своїми звичаями, проведенням свят та фестивалів з метою підтримки давніх гуцульських традицій. 

Завдячуючи депутату обласної Ради Володимиру Гнатишену, відбулась поїздка до Рахівського району, де  подільські красуні з театру мод «Кралі» йшли у святковій ході містом.

Фестиваль відвідала вінницька делегація у складі голови Могилів-Подільської районної ради Володимира Сіранта, заступника голови районної ради Михайла Слободянюка, заступника голови райдержадміністрації Михайла Гоцуляка, сільських голів, депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Свято бринзи здавна влаштовувалось на честь повернення вівчарів з полонин, які перебували там з початку квітня, випасаючи овець. Під час фестивалю-ярмарку викладаються на продаж та напоказ продукти вівчарства, вироби з овечої вовни, сувеніри та інша продукція.

Фестиваль спрямований на відродження традицій та розвитку сільських фермерських господарств, які таким чином мають додаткову можливість для збуту виробленої продукції, адже щороку фестиваль-ярмарок відвідують тисячі гостей з усієї України.

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 10:09 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація