Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

За підтримки депутата обласної Ради делегація з Вінниччини відвідала фестиваль «Гуцульська бриндзя – 2017» Роздрукувати

В рамках угоди про співробітництво між Могилів-Подільським та Рахівським районами делегація з Вінниччини відвідала фестиваль-ярмарок «Гуцульська бриндзя – 2017». Рахівський район Закарпатської області славиться своїми звичаями, проведенням свят та фестивалів з метою підтримки давніх гуцульських традицій. 

Завдячуючи депутату обласної Ради Володимиру Гнатишену, відбулась поїздка до Рахівського району, де  подільські красуні з театру мод «Кралі» йшли у святковій ході містом.

Фестиваль відвідала вінницька делегація у складі голови Могилів-Подільської районної ради Володимира Сіранта, заступника голови районної ради Михайла Слободянюка, заступника голови райдержадміністрації Михайла Гоцуляка, сільських голів, депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Свято бринзи здавна влаштовувалось на честь повернення вівчарів з полонин, які перебували там з початку квітня, випасаючи овець. Під час фестивалю-ярмарку викладаються на продаж та напоказ продукти вівчарства, вироби з овечої вовни, сувеніри та інша продукція.

Фестиваль спрямований на відродження традицій та розвитку сільських фермерських господарств, які таким чином мають додаткову можливість для збуту виробленої продукції, адже щороку фестиваль-ярмарок відвідують тисячі гостей з усієї України.

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 10:09 Переглядів: 1358

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація