Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

За підтримки депутата обласної Ради Ігоря Лещенка в Тульчинському районі відкрили бібліомайданчик Роздрукувати

Минулої п'ятниці мешканці села Василівки Тульчинського району відсвяткували урочисту подію. В цей день для місцевої громади було відкрито сучасний бібліомайданчик з вільною зоною WI-FI, обладнаний за фінансової підтримки керівництва ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП та Заозерненської сільської ради.

На гостини у Василівку завітали начальник відділу культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації Катерина Третьякова, депутат Вінницької обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП Ігор Лещенко, працівники Тульчинської центральної районної бібліотеки, директор Заозерненської ЗСШ І-ІІІ ст. зі своїми вихованцями, представники ЗМІ.

Під час святкування прозвучали слова привітань з нагоди урочистої події та щирої подяки всім, хто долучився до доброї справи.

За останні роки в такому невеличкому селі по-справжньому завирувало життя. Сталося дуже багато подій, які нас радують. Дякую Богу, дякуємо нашому інвестору в особі Ігоря Лещенка, дякуємо депутату районної ради Василю Марцинюку, дякую всім за те, що село живе. Таке місце в нашому селі – це справжня розкіш. Бібліомайданчик радує серце, це шматочок Європи у Василівці, – зазначила, звертаючись до присутніх Заозерненський сільський голова Ірина Басараб.

Дуже приємно, що сьогодні всі посміхаються. Я дуже вдячний всій громаді села Василівки та депутатському корпусу за те, що ви підтримали нас і нашу ініціативу. Наша співпраця має майбутнє. Дуже багато вже зроблено і дуже багато ще попереду. Зроблено бетонування дороги, відкрився соціальний магазин, створено біліомайданчик, незабаром розпочнуться роботи з прокладання водогону. Нещодавно Заозерненська сільська рада виграла грант обласної Ради, де основним співфінансистом виступає наша організація, тому вже влітку ми зробимо ремонт у шкільному спортзалі, – запевнив депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП Ігор Лещенко, вітаючи громаду зі святковою подією.

Після урочистого перерізання стрічки місцеві бабусі першими зайняли місце в альтанці і з нетерпінням чекали на нові послуги. Саме вони отримали перші консультації від працівників сільської ради, а дітвора тим часом діставала свої смартфони і налаштовувала доступ до WI-FI.

Для довідки: Василівська бібліотека брала участь у міжнародному проекті «Бібліоміст» і посіла перше місце серед бібліотек малих бригадних сіл. Як результат, читальний заклад отримав два комп’ютери. Місцева мешканка Валентина Макогонюк допомогла у проведенні швидкісного інтернету і виписала 21 періодичне видання для різних вікових категорій. А з приходом до Василівки потужного інвестора – «Вінницької птахофабрики» МХП розвиток бібліотечної справи отримав новий поштовх.

 

Повернутись Створено: 31 травня 2016 року, 11:30 Переглядів: 1121

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація