Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За підтримки депутата обласної Ради Ігоря Лещенка в Тульчинському районі відкрили бібліомайданчик Роздрукувати

Минулої п'ятниці мешканці села Василівки Тульчинського району відсвяткували урочисту подію. В цей день для місцевої громади було відкрито сучасний бібліомайданчик з вільною зоною WI-FI, обладнаний за фінансової підтримки керівництва ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП та Заозерненської сільської ради.

На гостини у Василівку завітали начальник відділу культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації Катерина Третьякова, депутат Вінницької обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП Ігор Лещенко, працівники Тульчинської центральної районної бібліотеки, директор Заозерненської ЗСШ І-ІІІ ст. зі своїми вихованцями, представники ЗМІ.

Під час святкування прозвучали слова привітань з нагоди урочистої події та щирої подяки всім, хто долучився до доброї справи.

За останні роки в такому невеличкому селі по-справжньому завирувало життя. Сталося дуже багато подій, які нас радують. Дякую Богу, дякуємо нашому інвестору в особі Ігоря Лещенка, дякуємо депутату районної ради Василю Марцинюку, дякую всім за те, що село живе. Таке місце в нашому селі – це справжня розкіш. Бібліомайданчик радує серце, це шматочок Європи у Василівці, – зазначила, звертаючись до присутніх Заозерненський сільський голова Ірина Басараб.

Дуже приємно, що сьогодні всі посміхаються. Я дуже вдячний всій громаді села Василівки та депутатському корпусу за те, що ви підтримали нас і нашу ініціативу. Наша співпраця має майбутнє. Дуже багато вже зроблено і дуже багато ще попереду. Зроблено бетонування дороги, відкрився соціальний магазин, створено біліомайданчик, незабаром розпочнуться роботи з прокладання водогону. Нещодавно Заозерненська сільська рада виграла грант обласної Ради, де основним співфінансистом виступає наша організація, тому вже влітку ми зробимо ремонт у шкільному спортзалі, – запевнив депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП Ігор Лещенко, вітаючи громаду зі святковою подією.

Після урочистого перерізання стрічки місцеві бабусі першими зайняли місце в альтанці і з нетерпінням чекали на нові послуги. Саме вони отримали перші консультації від працівників сільської ради, а дітвора тим часом діставала свої смартфони і налаштовувала доступ до WI-FI.

Для довідки: Василівська бібліотека брала участь у міжнародному проекті «Бібліоміст» і посіла перше місце серед бібліотек малих бригадних сіл. Як результат, читальний заклад отримав два комп’ютери. Місцева мешканка Валентина Макогонюк допомогла у проведенні швидкісного інтернету і виписала 21 періодичне видання для різних вікових категорій. А з приходом до Василівки потужного інвестора – «Вінницької птахофабрики» МХП розвиток бібліотечної справи отримав новий поштовх.

 

Повернутись Створено: 31 травня 2016 року, 11:30 Переглядів: 1054

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація