23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За підтримки депутата обласної Ради Ігоря Лещенка в Тульчинському районі відкрили бібліомайданчик Роздрукувати

Минулої п'ятниці мешканці села Василівки Тульчинського району відсвяткували урочисту подію. В цей день для місцевої громади було відкрито сучасний бібліомайданчик з вільною зоною WI-FI, обладнаний за фінансової підтримки керівництва ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП та Заозерненської сільської ради.

На гостини у Василівку завітали начальник відділу культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації Катерина Третьякова, депутат Вінницької обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП Ігор Лещенко, працівники Тульчинської центральної районної бібліотеки, директор Заозерненської ЗСШ І-ІІІ ст. зі своїми вихованцями, представники ЗМІ.

Під час святкування прозвучали слова привітань з нагоди урочистої події та щирої подяки всім, хто долучився до доброї справи.

За останні роки в такому невеличкому селі по-справжньому завирувало життя. Сталося дуже багато подій, які нас радують. Дякую Богу, дякуємо нашому інвестору в особі Ігоря Лещенка, дякуємо депутату районної ради Василю Марцинюку, дякую всім за те, що село живе. Таке місце в нашому селі – це справжня розкіш. Бібліомайданчик радує серце, це шматочок Європи у Василівці, – зазначила, звертаючись до присутніх Заозерненський сільський голова Ірина Басараб.

Дуже приємно, що сьогодні всі посміхаються. Я дуже вдячний всій громаді села Василівки та депутатському корпусу за те, що ви підтримали нас і нашу ініціативу. Наша співпраця має майбутнє. Дуже багато вже зроблено і дуже багато ще попереду. Зроблено бетонування дороги, відкрився соціальний магазин, створено біліомайданчик, незабаром розпочнуться роботи з прокладання водогону. Нещодавно Заозерненська сільська рада виграла грант обласної Ради, де основним співфінансистом виступає наша організація, тому вже влітку ми зробимо ремонт у шкільному спортзалі, – запевнив депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП Ігор Лещенко, вітаючи громаду зі святковою подією.

Після урочистого перерізання стрічки місцеві бабусі першими зайняли місце в альтанці і з нетерпінням чекали на нові послуги. Саме вони отримали перші консультації від працівників сільської ради, а дітвора тим часом діставала свої смартфони і налаштовувала доступ до WI-FI.

Для довідки: Василівська бібліотека брала участь у міжнародному проекті «Бібліоміст» і посіла перше місце серед бібліотек малих бригадних сіл. Як результат, читальний заклад отримав два комп’ютери. Місцева мешканка Валентина Макогонюк допомогла у проведенні швидкісного інтернету і виписала 21 періодичне видання для різних вікових категорій. А з приходом до Василівки потужного інвестора – «Вінницької птахофабрики» МХП розвиток бібліотечної справи отримав новий поштовх.

 

Повернутись Створено: 31 травня 2016 року, 11:30 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація