Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За підтримки депутата обласної Ради Людмили Головашич відбувся вечір пам’яті художника Петра Кравчика Роздрукувати

27 жовтня ладижинському художнику Петру Кравчику виповнилося б 70 років. Петро Кравчик за життя намалював близько 5 тисяч картин, був членом Спілки художників України та почесним громадянином міста Ладижина. На його честь названа центральна вулиця міста.

Вечір пам’яті митця організували працівники бібліотеки Палацу культури, відпочинку та спорту Ладижинської теплоелектростанції ДТЕК. За підтримки депутата обласної Ради Людмили Головашич, в рамках заходу, відбулась зустріч зі студентами Ладижинського коледжу Вінницького Національного аграрного університету. Участь у заході взяли  дружина художника Ірина Кравчик, колеги-енергетики, творча спілка «Стожари», мешканці міста.

– Мені було надзвичайно приємно взяти участь у вечорі пам’яті художника та вшанувати його разом із друзями, дружиною Іриною та студентами коледжу. «Вірю в те, що з теплої утроби стебло живе та свіже проросте» – ці рядки митця про відродження нашої країни сповненні оптимізму та надії, – зазначила у своєму виступі депутат обласної Ради Людмила Головашич.

На зібранні згадували Петра Кравчика його рідні, друзі, знайомі, ладижинські поети. Лунали його поезії, адже він також непогано писав вірші та грав на саксофоні. 

Петро Кравчик є надбанням національного культурного простору міста Ладижина та області в цілому.

 

Повернутись Створено: 27 жовтня 2017 року, 15:00
Оновлено: 27 жовтня 2017 року, 16:01
Переглядів: 1086

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація