23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За підтримки депутата обласної Ради Людмили Головашич відбувся вечір пам’яті художника Петра Кравчика Роздрукувати

27 жовтня ладижинському художнику Петру Кравчику виповнилося б 70 років. Петро Кравчик за життя намалював близько 5 тисяч картин, був членом Спілки художників України та почесним громадянином міста Ладижина. На його честь названа центральна вулиця міста.

Вечір пам’яті митця організували працівники бібліотеки Палацу культури, відпочинку та спорту Ладижинської теплоелектростанції ДТЕК. За підтримки депутата обласної Ради Людмили Головашич, в рамках заходу, відбулась зустріч зі студентами Ладижинського коледжу Вінницького Національного аграрного університету. Участь у заході взяли  дружина художника Ірина Кравчик, колеги-енергетики, творча спілка «Стожари», мешканці міста.

– Мені було надзвичайно приємно взяти участь у вечорі пам’яті художника та вшанувати його разом із друзями, дружиною Іриною та студентами коледжу. «Вірю в те, що з теплої утроби стебло живе та свіже проросте» – ці рядки митця про відродження нашої країни сповненні оптимізму та надії, – зазначила у своєму виступі депутат обласної Ради Людмила Головашич.

На зібранні згадували Петра Кравчика його рідні, друзі, знайомі, ладижинські поети. Лунали його поезії, адже він також непогано писав вірші та грав на саксофоні. 

Петро Кравчик є надбанням національного культурного простору міста Ладижина та області в цілому.

 

Повернутись Створено: 27 жовтня 2017 року, 15:00
Оновлено: 27 жовтня 2017 року, 16:01
Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація