23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За підтримки депутата обласної Ради відбувся волейбольний чемпіонат Роздрукувати

Днями у Бохониках, за сприяння депутата обласної Ради Олександра Масленнікова та Бохоницького сільського голови Ігоря Савчука, відбувся чемпіонат села з волейболу. У змаганнях взяли участь чотири різновікові команди: «Хімік» (1990 р. н.), «Беркут» (1980 р. н.), «Сокіл» (1970 р. н.) та наймолодший колектив «Енергетик» (2000 р. н.).

Із вітальним словом до гравців звернувся очільник громади Ігор Савчук. Він наголосив, що робитиме все необхідне, аби фізична культура і спорт посіли гідне місце у системі виховання здорового покоління. Сільський голова побажав невичерпної енергії, наснаги у фізичному гартуванні та перемог.

Всі учасники турніру продемонстрували командну та злагоджену гру, відтак, у результаті перемогу виборов колектив «Хімік», другим став – «Беркут», третім – «Сокіл» й четвертим – «Енергетик».

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков нагородив призерів та учасників змагань заохочувальними призами та грошовими преміями. Переможці отримали ще й перехідний кубок.

Повернутись Створено: 17 березня 2017 року, 11:34 Переглядів: 515

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація